NOKIA n8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samsunspor_06

samsunspor_06

Üye
emre kardesim cok haklı bende telefondan gayet memmunum

pRime.

pRime.

Üye
MeeGolu N9 çıksa...

• Beğen
Tepkiler: Utku
Utku

Utku

Üye
Canın istiyorsa al kardeşim artık böyle yorum yapacağım sanane milletten + ve - sisini yazın gitsin tartışmaya gerek yok

Rap3g

Üye
n8ime kızıp (daha doğrusu nokiaya) htc desire hd aldım . Yarın ne yapacağım biliyormusun satıp n8 alacağım . Başka da birşey söylemiyorum . Eksileri eksikliklerine rağmen her yönü ile harika bir alet benim de bunu kabul etmem için uzak kalmam gerekiyormuş :)

nerdesin takas edelim xD bende n8 i satıp desire HD almak istiyorum.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Arkadaşlar Program Az Fln Diyoruz da Elimden Kaç Tane iPhone Geçti Ve Hiçbirinde Bendeki Kadar Program yun Yüklü Olduğunu Görmedim :D Sbp Shell Kullanıyorum Menüde Programlar Klasörüne Giriyorum (ki Bu Klasördeki Telefondaki Tümmmmm Uygulama Oyun Ne Varsa Var) Klasöre Girince Şıp Diye Açılıyor ki Bu N8'in Şu Kasma Sorunun Aslında Ram'dan Tasarruftan İbaret Olduğunu Gösterir (Çünkü Herkez 8-9 Oyun Klasörüne 8 Saniyede Girmesinden Şikayetçi Ama Ben Yüzlerce Uygulamanın Olduğu Klasöre Şıp Diye Giriyorum Ve Bu Herkesde Böyle ) Yani Lafın Kısası Şu Kasma Olayı Nokia Tarafından Güncellemeyle Çözülecektir (Sbp yi Yapanlar Bunu Akıl Ediyorsa Nokiada Akıl eder Yanikesingaliba :D Nokia'dan Şüpheliyim AÇıkcası :D ) Ve Uygulamada O adr Az Değil Gerçekten Yeni eni Fark Ediyorum Ve Kamerasına Laf Yok Zaten... Flashı Açınca Her Kareyi Yakalabiliyor Yani Su Damlacıklarını Bile Yakalayabiliyor İsterseniz Kanıtım da Var Atabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: n000k

Eric_draven

Üye
ben n97 de iphone 4 de android de kullandım.. n8 için şunu söyleyebilirim. türkcell altyapısı ile 11 mb hızla nete bağlanıyorum ben bu telefonla (3.5G) interneti 24 saat açık sürekli müzik dinliyorum (ki playeri muhteşem) şantiyede sürekli resim çekiyoruz( burnumuzun önünü göremediğimiz karanlıkta ki yer altı çalışmalarında gündüz gibi resim çekiyor) sürekli resimleri ''direk'' bağladığım harici hdd ye atıyorum oyun desen 20 tane yüklü ve hiç kasıldığını görmedimyada ısındığını klavyesi qwerty de numaratikde inanılmaz hızlı. bu telefonu beğenmeyen arkadaşlara 2 buçuk bilyarlık bluetooth ve hafıza kartı olmayan 3 G görüşmesi yapmak hayal olan iphone 4 ü yada çok hızlı müthiş hızlı denilen ama 3 ayda bir virüs yada yazılımsal olarak çökem android i tavsiye ederim. 1000 tl ye bana bu kıvamda bi kamera ve multimedia özelliği olan bukadar hızlı nete bağlanabileceğim bukadar uzun şarjı giden bi telefon söyleyinalayım

• Beğen
Tepkiler: esat22, bursefa ve n000k
Kubde

Kubde

Üye
ben n97 de iphone 4 de android de kullandım.. n8 için şunu söyleyebilirim. türkcell altyapısı ile 11 mb hızla nete bağlanıyorum ben bu telefonla (3.5G) interneti 24 saat açık sürekli müzik dinliyorum (ki playeri muhteşem) şantiyede sürekli resim çekiyoruz( burnumuzun önünü göremediğimiz karanlıkta ki yer altı çalışmalarında gündüz gibi resim çekiyor) sürekli resimleri ''direk'' bağladığım harici hdd ye atıyorum oyun desen 20 tane yüklü ve hiç kasıldığını görmedimyada ısındığını klavyesi qwerty de numaratikde inanılmaz hızlı. bu telefonu beğenmeyen arkadaşlara 2 buçuk bilyarlık bluetooth ve hafıza kartı olmayan 3 G görüşmesi yapmak hayal olan iphone 4 ü yada çok hızlı müthiş hızlı denilen ama 3 ayda bir virüs yada yazılımsal olarak çökem android i tavsiye ederim. 1000 tl ye bana bu kıvamda bi kamera ve multimedia özelliği olan bukadar hızlı nete bağlanabileceğim bukadar uzun şarjı giden bi telefon söyleyinalayım

Arkadaşım çok iyi anlatmışsın bu telefonu birtek çıkıp çıkmayacağı belli olmayan N9 ile değişirim tabi kamerası 12 veya üstü olursa almakta kararsız arkadaşlar lütfen bu yorumları es geçmeyim işletim sistemine kafayı takmayın şarjına bakın sesine bakın kameraya bakın sonra arayüz diğerleri daha güzeldi o na aldandım oyun daha çok var o na aldandım demeyin lütfen.. biz baştan söylüyoruz işte.:bilmm

ozggurr

ozggurr

Üye
mesaj yazarken çok hızlı yazarken hata oluşuyor multitouch çalımıyor ve mesajlar kitleniyor yani bir acil birşey olsa mesaj atamıcan androide yönelmende fayda var:oke:

Ekim'den beri Nokia N8 hakkinda cok safsata okudum bu forumda, en uber safsata olani bu! Nokia N8 ile acil birsey olsa mesaj atamayacakmisiz o yuzden androide yonelmeliymisiz...

Bak simdi bir kac link veriyorum:

Droid telefonum surekli kilitlenip donup kaliyor, pili cikartmak zorunda kaliyorum demis...

bak burda da nexus donup duruyor demis

HTC HD2 telefon aldim dun, donup duruyor diye uzun bir yazi var...

Yani ufurukcu hocalar ne kadar sagliktan anliyorsa, siz de o kadar isletim sisteminden anliyorsunuz gencler...

Google'in gucu olmasa android hikayeden oteye gidemez de Google gibi hepimizi kendine hayran birakan bir dev sayesinde alip goturuyor isi...

• Beğen
Tepkiler: pRime.
Jomolocco

Jomolocco

Üye
unutmaki müzik playerda iphonedan çalıntı. ;)

ozggurr

ozggurr

Üye
unutmaki müzik playerda iphonedan çalıntı. ;)

Hangi firmanin neleri caldigini mahkeme sonuclari belli edecek... Nokia Iphon'a bir cok dava acmis durumda telif haklari ihlalleri yuzunden...

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve n000k
Uruloki

Uruloki

Üye
özgür abi nokia amerikadaki davayı kazandı yani az çok belli oluyor hırsızlar

n000k

n000k

Üye
way way.. demek baba iphone hırsız çıktı :ehe .. hırsızlığını bilemem ama insanı bir programa bağlı bırakmıyormu deli ediyor beni :vur:vur .. iphone um yok ama bi ipod shuffle ım var ve ben onun içine müzik atmak için bu programa bağlıyım arkadaşlar,, ve ne kadar müthiş bir programki o, ipod umun içindeki listeye müzik eklemek için illam ipodu resetliyorum ve tabiki bir başka program ile :vur:vur ee siz düşünün artık içine 2 müzik atıcaz diye 2 program birden kullanıyorum :islik:islik birde bu markayı < Apple > çok iyi diye övmüyorlar mı.. bu insanlar mal heralde programlara bağlı kalmayı seviyorlar...:ah:ah

bursefa

Üye

Bende 2 haftadır araştırıyorum çok güzel ifade edilmiş ben özelliklerini okuyunca fiyatı beni aşar diye düşündüm ama 1000-1100 tl civarında duyunca çok sevindim... Bugün itibariyle herşey kesinleşti... meşaj yazıp bilgilendiren bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.. gereksiz mesaj yazanlar zaen engellenmiş durumda... Aradığım tüm özelikler fazlasıyla bu telefonda mevcut....:bigstar::bigstar::bigstar:

rowel35

rowel35

Üye
E63 te sabit kaldım 2 sene kadar. ancak onun yanında blackberry,htc, sony xperia, yurt dışından gelen sonyplay xperia, storm 3 derken e63ü de satıp gittim n8 aldım HARİKA... tek kelime.
ama bu arada içim gitti. şu yeni çıkacak ya da ön sipariş ile satılmaya başlanan E7 varya:S nokia şoplarda gördüm aldım elime iki tane n8 varmış gibi duruyor çok hoşuma gitti. ama n8den de vaz geçip alacağımı düşünmüyorum onu.
alacaksan bnce doğru edersin çünkü estetik performans açısından iyi ve yarı profesyonel kamerasıyla foto düşkünleri için süper bi cihaz...
bilgine ilgine...

SilentOne

SilentOne

Üye
aslında symbian saqlam bir işletim sistemi ve nokianın kullandı donanımlar hakketen saqlam ama nokia su symbianın duqru düzgün saqlam yapsa telefonlarsan asla şikayetci olmayacaz

suat1111

suat1111

Üye
bence alma derim naapcan şimdi "12 mgp kamera hd video kaydı 16 gby hafıza hdma çıkışı usb takılıyu ve mausta takılıyo kılavyede ne işin var bukadar çok özellikle

• Beğen
Tepkiler: ozggurr ve pRime.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt