Nokia n8 yepyeni satıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastali

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n8 yepyeni satıyorum
NOKİA N8 NOKİASHOPTAN ALDIM GARANTİLİ KUTUSU HERŞEYİ WAR SİYAH N8 EK OLARAK HDMI ARA KABLOSU ALDIM VE EK OLARAK FATURASINDA İŞLİ GARANTİ DIŞINDA EK OLARAK SİGORTA YAPTIRDIM HERŞEYİ İLE SATIYORUM ÇİZİK YOL TERTEMİZ ÇOK AZ KULLANILMIŞTIR ANDROİT İŞLETİM SİSTEMLİ BİR TELEFON İSTEĞİM İÇİN SATIYRUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR [email protected] burdan ulaşabilirler

----------Eklendi @ 19:48:56 ---------- Yazıldı @ 19:40:06 ----------

Acil ulaşırsanızs çok sevirim htc ile takasa girebliirz adresimi yazdım brdanda msj atablrsnz

----------Eklendi @ 20:11:20 ---------- Yazıldı @ 19:48:56 ----------

fiyatı 850 lira takasta olablr konuşuruz fiyatta bişiler yaparız...htc istioyrum takasta telefonm gıcır gıcır analttım gibi herşeyi we ekolarakta şeyleri war

hastali

Üye
    Konu Sahibi
Kimseden es çıkmıyor :((

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
çok para kardeşimm biraz daha fiyat indirim yapmalısınnn...

hastali

Üye
    Konu Sahibi
ciddi alıcıya bişiler yaparım ya...

USAForever

USAForever

Üye
700 tık veriyim ?

----------Eklendi @ 04:55:22 ---------- Yazıldı @ 04:53:09 ----------

çok ciddiyim o kadar param var tüm maaşım kardeş .. daha fazla olsaydı daha fazla verirdim.. En fazla 720tl verebilirim ...

hastali

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş sağolasın

hastali

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bunu konuşalım waLLa olabilir [email protected] mailim msnden ekle konuşalım detaylı yarın öğlen kalkarım=)mtlaka ekle konuşalım anlaşrsak değişltirirz walla

hastali

Üye
    Konu Sahibi
Güncell hala satılıktır

Crazyhuntie

Üye
Blackberry bold 9700 ile takas ister misin arkadaşım fiyatta anlaşırsak üste parada verebilirim

erhan402

Üye
ya elinde n8 varken android ne yapacan millet bu tel de var bir iş n8i olan eve bilgisayar almaz yani

MksDevoO

MksDevoO

Üye
Nokia c7-00 la tks edermisin ( n8 gibi donma kasma yapmaz c7 ;) )

hastali

Üye
    Konu Sahibi
benm telefonmda donma ve kasma yapmio kardeşim=) 40 uygulamayı açiosun tıketmeden çalışıyor mrketme=)) teşekkürederm androit telefon istiorum=)

emre123polat

Üye
S.a bende htc hd2 leo var kutulu herşeyi mevcut nokta çiziksiz sorunsuz ekran jiletini var üzerinde takas olurmu olursa msnden konuşuruz cevap bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...