Nokia n8 yepyeni satıyorum

• 18 Nisan 2011
  • 1040 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NOKİA N8 NOKİASHOPTAN ALDIM GARANTİLİ KUTUSU HERŞEYİ WAR SİYAH N8 EK OLARAK HDMI ARA KABLOSU ALDIM VE EK OLARAK FATURASINDA İŞLİ GARANTİ DIŞINDA EK OLARAK SİGORTA YAPTIRDIM HERŞEYİ İLE SATIYORUM ÇİZİK YOL TERTEMİZ ÇOK AZ KULLANILMIŞTIR ANDROİT İŞLETİM SİSTEMLİ BİR TELEFON İSTEĞİM İÇİN SATIYRUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR aligfb@hotmail.com burdan ulaşabilirler

----------Eklendi @ 19:48:56 ---------- Yazıldı @ 19:40:06 ----------

Acil ulaşırsanızs çok sevirim htc ile takasa girebliirz adresimi yazdım brdanda msj atablrsnz

----------Eklendi @ 20:11:20 ---------- Yazıldı @ 19:48:56 ----------

fiyatı 850 lira takasta olablr konuşuruz fiyatta bişiler yaparız...htc istioyrum takasta telefonm gıcır gıcır analttım gibi herşeyi we ekolarakta şeyleri war

Yazan: hastali
  2. Kimseden es çıkmıyor :((

3. çok para kardeşimm biraz daha fiyat indirim yapmalısınnn...

4. ciddi alıcıya bişiler yaparım ya...

5. 700 tık veriyim ?

----------Eklendi @ 04:55:22 ---------- Yazıldı @ 04:53:09 ----------

çok ciddiyim o kadar param var tüm maaşım kardeş .. daha fazla olsaydı daha fazla verirdim.. En fazla 720tl verebilirim ...

6. yok kardeş sağolasın

7. kardeşim bunu konuşalım waLLa olabilir aligfb@hotmail.com mailim msnden ekle konuşalım detaylı yarın öğlen kalkarım=)mtlaka ekle konuşalım anlaşrsak değişltirirz walla

8. Güncell hala satılıktır

9. Blackberry bold 9700 ile takas ister misin arkadaşım fiyatta anlaşırsak üste parada verebilirim

10. ya elinde n8 varken android ne yapacan millet bu tel de var bir iş n8i olan eve bilgisayar almaz yani

11. Nokia c7-00 la tks edermisin ( n8 gibi donma kasma yapmaz c7 ;) )

12. benm telefonmda donma ve kasma yapmio kardeşim=) 40 uygulamayı açiosun tıketmeden çalışıyor mrketme=)) teşekkürederm androit telefon istiorum=)

13. S.a bende htc hd2 leo var kutulu herşeyi mevcut nokta çiziksiz sorunsuz ekran jiletini var üzerinde takas olurmu olursa msnden konuşuruz cevap bekliyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 12:06