Nokia N8 telefonumda yaşadığım sorunlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
Sen ne yaptın arkadaş yaa!!! Bir sakin ol tüm bunlar senin telefonda olmuş olamaz inanmam yani. bak dostum bence sen bir rüya gördün yarın sabah kalktığında telefonun yanıbaşında olacak rahatla.

:kop::kop:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
senin telefon komaya girmiş.... bitkisel hayattaa... psikologtan aşağısı kurtaramaz:ehe:kop:

erkara_64

kardeş gecmiş olsun...sanırım türkiyeye gelen cihazlarda sorunlar var yada tam olarak bilemiyorum...benimki fransa çıkışlı 6 aydır ne bi reset ne bi donma aklına ne geliorsa hiçbir sorun olmadı bugüne kadar...5800 ve x6 aldım daha öncelerde, türkiye çıkışlıydı 2 side sapıtıyordu resmen...eğer nokia türkiye gibi bir potansiyele bu şekilde davranıyorsa daha nokia yı evimin içine sokmam...

ugurozgenc

ugurozgenc

Üye
    Konu Sahibi
valla benim n8 im sorunsuz çalışıyor diyen arkadaşları gördükçe kıskanıyorum ulan telefonu alalı 2 ay oldu 1 ayı serviste geçti 2. defa restarttan gönderdim yine aynı geri göndersinler sittin sene bidaha nokia almam aldırtmamda bune kepazelik yaa telefon beklemekten psikolojim bozuldu ulan HTC hd2 alıcaktım gittim türkcelde çalışan arkadaşın aklına uydum sakın diyorum arkdaşlar stabil çalışan bi telefon alın yaa İpon yada bi şeye benzetemediğim samsung alın yada HTC daha iyi yani sanırım android ci arkdaşlara katılıyorum artık
Ben senin yazıyı okuduktan sonra kafama bi konu takıldı bende turkcellden almıştım bu ilk gelen N8 ler hatalı üretilmiş ya bunları toplatıp tamir yada imha etmek yerine Turkcelle ucuza kaptırmış olmasınlar onlarda bize... bak şimdi fena takıldı kafama...

----------Eklendi @ 18:42:27 ---------- Yazıldı @ 18:36:07 ----------

kardeş gecmiş olsun...sanırım türkiyeye gelen cihazlarda sorunlar var yada tam olarak bilemiyorum...benimki fransa çıkışlı 6 aydır ne bi reset ne bi donma aklına ne geliorsa hiçbir sorun olmadı bugüne kadar...5800 ve x6 aldım daha öncelerde, türkiye çıkışlıydı 2 side sapıtıyordu resmen...eğer nokia türkiye gibi bir potansiyele bu şekilde davranıyorsa daha nokia yı evimin içine sokmam...
Artık bende Nokia ürünleri almayı düşünmüyorum ve aldırmayı da herkes müşteriye önem veren markaları tercih etsin bence...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
fransa cikslilar iyimis galba :D

ugurozgenc

ugurozgenc

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu servise ikinciye göndermiştim kutuyu bile açmadan bana geri gönderdiler bide kargoyu getiren 7,5 tl para istedi paramla rezillik çekiyorum telefon bumerang gibi ben atıyorum o geliyo geri ben artık bu telefon tamir olup gelse bile öyle nefret ettim ki ellemem bile...Şimdi tekrar gönderiyorum KVK nın yapacağı vereceği garantinin hiç bir faydası yok kimse güvenmesin... en mantıklısı telefonları dışarıdan kaçak getirmek en azından garantisi yok dersin üzerine su içersin..İçimden geçenleri buraya tam anlamıyla yazmak istemiyorum siz anlamışsınızdır.

arcani1

Üye
benim telefon da 5 e basılı tutup hızlı aramaya alacağına resetliyor kendini. (sadece 5 tuşunda yapıyor)

muratcan1905

Üye
benim telefon da 5 e basılı tutup hızlı aramaya alacağına resetliyor kendini. (sadece 5 tuşunda yapıyor)

doğru ilk defa denedim ve bende de oldu aynısı bence bu genel bir sorun ve çok büyük bir bug

muratcan1905

Üye
bilmiyorum denedim ve oldu diğer tuşlara basınca rehber açılıyor kimi seçeceksin diye.
ama 5 e basılı tutunca rehber açıldı yine kontrol imkanı vermedi sipsiyah oldu ekran şarjı bitti falan sandım ama sonra ben ellemeden kendi kendine açıldı telefon reset atmış yani.
ilginç reset sorunu yaşadığım için daha önce hiç bulaşmıyorum artık 5 numaralı tuşa :)

ugurozgenc

ugurozgenc

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonum yine servisten geldi format atıp yollamışlar sorunlar aynen devam ediyor ben Tüketici hakem heyetine dilekçemi yazdım ve artık telefonu istemiyorum paramı istiyorum. Kurtulmam lazım bu N8 den...darısı başınıza...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abi belki c*nabetsidir ?

serkanet

Üye
gerçekten hayal gibi arkadaşım telefonu alırken abdestin varmıydı :ehe

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abdestsiz gezion dostm sora isin kotu oluor :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar telefonum yine servisten geldi format atıp yollamışlar sorunlar aynen devam ediyor ben Tüketici hakem heyetine dilekçemi yazdım ve artık telefonu istemiyorum paramı istiyorum. Kurtulmam lazım bu N8 den...darısı başınıza...
Valla ben n8 imden çok ama çok memnunum.iyikide n8 almışım,yok şarzmış,yok lag mış,nede öyle teknik sorunlarda yaşamadım çok şükür.

ugurozgenc

ugurozgenc

Üye
    Konu Sahibi
abi belki c*nabetsidir ?

Damızlık Öküz...

----------Eklendi @ 12:09:50 ---------- Yazıldı @ 12:09:25 ----------

Damızlık Öküz...

----------Eklendi @ 12:10:13 ---------- Yazıldı @ 12:09:50 ----------

gerçekten hayal gibi arkadaşım telefonu alırken abdestin varmıydı :ehe

Damızlık Öküz...

----------Eklendi @ 12:12:10 ---------- Yazıldı @ 12:10:13 ----------

Damızlık Öküz...

Damızlık Öküz...

Damızlık Öküz...
Karşınızdaki insanın kim olduğunu bilmiyorsunuz yazılar yazıyorsunuz kendinize çeki düzen verin .. büyüyün ..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
Damızlık Öküz...

Damızlık Öküz...

Damızlık Öküz...

----------Eklendi @ 12:12:10 ---------- Yazıldı @ 12:10:13 ----------

Karşınızdaki insanın kim olduğunu bilmiyorsunuz yazılar yazıyorsunuz kendinize çeki düzen verin .. büyüyün ..

okuz mu hii o ne yaa :kop::kop: sadece guluyorum sampiyonnn :bye2: :kop:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
olum nabıyonuz yav Ali bubanın çiftliğine döndü burası

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
harbi haa :box :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt