Nokia N8 RM-596 İçin EN Güzel Cfw Yardımcı Olun

Sponsorlu Bağlantılar

freeman999

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 RM-596 İçin EN Güzel Cfw Yardımcı Olun
Merhaba Maxicep Ailesi

Benim n8 im var.Telefonum Hackli.Bilgileri Aşağıda Vericem Buna uygun olan en güzel cfwnin indirme linkini ve ekran görüntülerini atarsanız sevinirim.

Sürüm:Symbian Belle
Yazılım Sürümü:111.030.0609
Yazılım Sürüm Tarihi:2011-11-26
Özel Sürüm:111.030.0609.293.01
Ö.Sürüm Tarihi:2011-12-21
Ürün Kodu:059D576
Son Güncelleme:Güncellenmedi

CFWde Olacaklar:
1-Fps Yüksek Olsun.Şarz Yemesi Sorun Değil Görüntü Benim İçin Önemli.
2-Kamera Çekimleri Daha İyi Olsun Ve Yeni Modlar Olsun.
3-Otomatik Hackli Olsun
4-Gereksiz Widgetlar Ve Uygulamalar Olmasın.Resim ve Video Düzenleyici olsun ama
5-Sis ve Sisx Dosyalarında Sorun Çıkarmasın.
6-Cpu Ve Gpuyu Yormasın
7-Süper tema efecti olsun

Enola19

Üye
Ben buradan diğer kararsızlara da yardımcı olayım.şu an burada paylaşılan üç 111.40cfw yi denedim s & s 1.2 ile moleck v2 birbirine çok benziyor ama moleck email widget ının arkasına resim koymuş zaten email widget ında gelen mesajlar okunmuyor bunda hiç görünmüyor bile kurtuluş un cfw sinde email widget ı sorunsuz ama nokia sleeping screen ekran koruyucu kurulamıyor hız olarak bence üçünün birbirinden farkı yok.
AMA ÜÇÜNEDE BANA GÖRE EN GÜZEL TEMA OLAN ATISSX IN TEMALARI KURULAMIYOR.
Son olarak ben şu an s&s 1.2 kullanıyorum email widget ı ve tema sorunu hariç benim bir sıkıntım yok

freeman999

Üye
    Konu Sahibi
Ya benim kullandığım cfwde sorun olmasın helede tema s rounu hiç çekilmez zaten güzel sorunsuz ve + güzel özellikleri olan cfw varsa site içi olması şart deil link atarsanız sevinirim

selly1310

selly1310

Üye
benim cfw den bekledigim şarz iyi olsun.müziksesi baya fazla ve net olsun ve kamerada mod olsun.hangi cfw tavsiye edersiniz

freeman999

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu yardımcı olabileck .s

Üst Alt