Nokia N8 plastik alt kapak kırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 plastik alt kapak kırıldı.
Arkadaşlar telefonumun en alt bölümündeki plastik parça sanırım vidalandığı yerden kırıldı ve sağ tarafı ayıldı.
Servise yarın vericem ama içim içimi yedi, garanti kapsamına girer mi ? Eğer girmez ise kaç paraya mal olur bana kabaca bir şeyler söyleyebilir misiniz acaba?

synergy11

synergy11

Üye
büyük ihtimal ile kullanıcı hatası derler :S

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
çok mu pahaladır acaba o parça ?

OğuzcanAbi

Üye
geçmiş olsun öncelikle:ağlarım:
adamlar bulur
düşerek mi kırılmış yoksa başka bir şeyden ona göre sana
mikratarını söylerler

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Anladım e sorarsa düşürdüm diycem zaten pahalı olmasa baride haftalığı telefona yatırmayalım anneler günü öncesi ya :D

KO9

KO9

Üye
Eğer kasanın değişimi gerekiyorsa fiyat konusunda örneğin benim c7 için plastik bölümlerine 225 metal yerlerine 150 tl para istediler... Mrk ettim acaba senden ne isticekler

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
geçmiş olsun

synergy11

synergy11

Üye
bu kapak fiyatları çok pahalı ya :S benim arkadaşımda 5800 xm var arka kapağa 120 TL istediler :S ağzım açık kaldı :O

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Ayvayı yedik yani ya off off...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
geçmiş olsun dostum çok kötü bir durum :(

tezgelegemen

Üye
Aşağıdaki linkteki honkong sitesinden paypal ile sipariş verebilirsin. fiyatı çok ucuz ve güvenilir bir site. ancak dikkat etmen gereken siparişi verirken "registered airmail" seçeneğini işaretli yap. 1.2dolar fazla para alıyolar ama bunun karşılığında sana kargo takip numarasını veriyorlar. böylece kargonu PTT'nin sitesinden takip edebiliyor ve bulunduğun şehre giriş yaptığında gidip postaneden kargonu alabiliyorsun. Kargo 15 günde geliyor ama hiçbir kargo ücreti ödemiyorsun.

KO9

KO9

Üye
Aşağıdaki linkteki honkong sitesinden paypal ile sipariş verebilirsin. fiyatı çok ucuz ve güvenilir bir site. ancak dikkat etmen gereken siparişi verirken "registered airmail" seçeneğini işaretli yap. 1.2dolar fazla para alıyolar ama bunun karşılığında sana kargo takip numarasını veriyorlar. böylece kargonu PTT'nin sitesinden takip edebiliyor ve bulunduğun şehre giriş yaptığında gidip postaneden kargonu alabiliyorsun. Kargo 15 günde geliyor ama hiçbir kargo ücreti ödemiyorsun.

Siteden alışveriş yapan oldumu gelen kasalar nasılki yaw :) Merk ettim orjinalden ne farkları varki? Bu kadar ucuz.... Burda Servis plastik+metal kısımlar için 375 istedi C7 ye
Yani tahminen maliyeti zaten max olsa olsa 50$ olsun ama buda pek ucuz sonra tele taktırdığımıza pişman olmıyalım :)))

projectmaximo

projectmaximo

Üye
nokiaya bundan daha ucuza mal oluyo bize sattığı fiyata bak:)
ama ben de merak ettim kalitesi nasıl acaba:)
öğrenci olmasam bi kenarda dursun diye bile alırdım bu fiyata:)

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
Arkadaşlar telefonumun en alt bölümündeki plastik parça sanırım vidalandığı yerden kırıldı ve sağ tarafı ayıldı.
Servise yarın vericem ama içim içimi yedi, garanti kapsamına girer mi ? Eğer girmez ise kaç paraya mal olur bana kabaca bir şeyler söyleyebilir misiniz acaba?

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun...fiyatı 30 tl...işçilikle birlikte 40 veya 45..maximum ben telefonun kasa rengini değiştirdim....bir kere çihazı düşürdüm..alimunyum kasada derin çizikler oluştu..gittim kvk servisine durumu anlattım telefonu servise aldılar bir görevli geldi ren seçimini sordu...dark greydi. telefonumun rengi....normal gri olarak değiştirdiler..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
nasil becerdn ? :ehe

kullanici hatasi dicekler tabi yani bu ne dmek para bayilman dmek :D para verip yaptrcaksn :bilmm

thesenol

Üye
aynısı bnm de oldu sağ taraf kırıldı kapak hafif açıldı bende düşündüm göndermeyi kullanıcı hatası deyip itelerler diye düşündüm gittim 50 kuruşa japon yapıştırıcısı aldım açtım vidalarını kırık parçalarını yapıştırdım şimdi taş gibi oldu :D :D

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
Geçmiş olsun berbat bi durum benim telefonun ön kamerası bembeyaz ve bozuk gösteriyor hiçbişey görünmüyor aylardır ön kamerayı kullanmıyordum bakınca farkettm acaba bilen varmı çözmünün şimdiden teşekkürler

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
aynısı bnm de oldu sağ taraf kırıldı kapak hafif açıldı bende düşündüm göndermeyi kullanıcı hatası deyip itelerler diye düşündüm gittim 50 kuruşa japon yapıştırıcısı aldım açtım vidalarını kırık parçalarını yapıştırdım şimdi taş gibi oldu :D :D

oo sende asmisin bee :kop::kop:

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
en iyi çözümü bulmuşun thesenol :D

thesenol

Üye
Düşünsen garantiye veriyoruz gelmiyor beklemek zorunda kalıyoruz baya kullanıcı hatası olduğu için parada alacaklar :D O kapağı tutan ufak yerler var hassa galiba kırılıyor hemen onlar vidanın altında kalıyor vidaları sökünce direk eline geliyor :D yapıştırdım baya iyi oldu sökmüşkene bataryasına felanda baktım mrk ediyordum