Nokia n8 ne kadar eder ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n8 ne kadar eder ?
telefonun kutusu kabloları herşeyi var. Bir arkadaş 350 lira verdi telefona ben ise 390 Dedim. 350 ye versem mi acaba ? 8 -9 ay garantisi var sanırım

yoyofurkan

Üye
temizse hakkı 400 bence

bayon

Üye
valla ben 500 tl ye satardım kutusu aksesuarları felan bence arkadaş seni keklemeye çalışmış

bayon

Üye
sıfır i hepsiburada da 599 lira hocam:)

hadi ya o kadar dusmusmu o zaman 450 ye satardım :D sonuçta 12 mp kamera o bile yeter bundan daha dandik x3 ü 350 ye satıyolar valla o kadar zarar etme sonuçta garantisi de devam ediyomus

- - - Eklendi - - -

koy sahibindene zaten yaz da geldi millet genel de bu dönemde değiştiriyo telefonunu elbet bi alıcı çıkar olmadı 450 nin üzerinden pazarlık yaparsın

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

hadi ya o kadar dusmusmu o zaman 450 ye satardım :D sonuçta 12 mp kamera o bile yeter bundan daha dandik x3 ü 350 ye satıyolar valla o kadar zarar etme sonuçta garantisi de devam ediyomus

- - - Eklendi - - -

koy sahibindene zaten yaz da geldi millet genel de bu dönemde değiştiriyo telefonunu elbet bi alıcı çıkar olmadı 450 nin üzerinden pazarlık yaparsın

başka siteler de daha pahalı . Kısa bir süre için kampanya yaptılar 599 lira diye. Dediğiniz gibi yapacağım. 420 -450 arası fiyat ta oynayacağım sanırım

bayon

Üye
başka siteler de daha pahalı . Kısa bir süre için kampanya yaptılar 599 lira diye. Dediğiniz gibi yapacağım. 420 -450 arası fiyat ta oynayacağım sanırım

ya şimdi sahibindene baktım gerçekten boyası kavlamış telefona adam 350-400 istiyo güme gitmesin telefon aman yani

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

ya şimdi sahibindene baktım gerçekten boyası kavlamış telefona adam 350-400 istiyo güme gitmesin telefon aman yani

Öyleyse benim telefon deyiminizle 500 eder:) nokta kadar boya aşınması yok.

MaxipmaN

Üye
bence 420 eder en fazla

Üst Alt