Nokia N8 mu Sony Ericsson XperiaTM X10 mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
franzliszt

franzliszt

Üye
hataları düzeltsekte n8 düşmanıyız öylemi?

----------Eklendi @ 18:00:42 ---------- Yazıldı @ 17:59:37 ----------

Uploaded with

gözüküyo mu?
bu arada samsung badanın üstüne o konularda iyi düşüyor androidin eksiklerini badada erkenden kapatıyolar

çıkmadı ? benmi yapamadım bana yükleme yaparmısın diye soruyor bir kontrol et

----------Eklendi @ 17:10:50 ---------- Yazıldı @ 17:06:57 ----------

hataları düzeltebilirsin tabi biz kompleksli değiliz ama bu cihazdan bahsettiğim için qualcomdan,androidden bahsettiğim için durum bu yoksa mp4 çekim kbps sayısı androidde bu işlemci ile bu kadar mp4 yerine 3gp tercih edilse qualcom daha yüksek bit rate alırdı demek istedim , yoksa mpeg2 lerin çıktığı kalite seviyesini mpeg 4 çekiminin avc video kodeğinden daha rahat çekildiğinide biliyorum , şuan avc yi kullanarak hd video download olayı daha yaygın yada mkv çünkü mpeg 4 çok yer kaplıyor .

Emre-45

Emre-45

Üye
Bende gorunuyor resımde sorun yok

franzliszt

franzliszt

Üye
ok şimdi gördüm aferin cihaza
ama ses kalitesi içler acısı onedir 60 küsür mono yakışmamış
, n8 de 128 aac stereo bizdede 25 fps ama bir yama var 2 kb mı ne sisteme direk yazı şeklinde bir yüklüyoruz 30 fps görüntü , sesde 128 aac den 256 aac oluyor (h)
xperiada böyle birşey aradım bulamadım

----------Eklendi @ 17:17:42 ---------- Yazıldı @ 17:16:46 ----------

linkdeki resim sonradan geldi yanlış anlama kıl bir insan değilim yani (h)

nidforspid

nidforspid

Üye
, n8 de 128 aac stereo bizdede 25 fps ama bir yama var 2 kb mı ne sisteme direk yazı şeklinde bir yüklüyoruz 30 fps görüntü , sesde 128 aac den 256 aac oluyor (h)

o yamayı bende istiyorum:ehe aslındases fena değil ama ben stereo ses ile arasındaki farkı biliyorum nokia n8e bu konuda bayağı torpilli davranmış,ama n8ede gitmiş mono hoparlor koymuş işte abi nokia bir taraf eksik illa:)

----------Eklendi @ 18:22:05 ---------- Yazıldı @ 18:19:32 ----------

yok abi niye yanlış anlıyım ben yanlış yaptım sandım hatta:ehe birde sen bayağı araştırıyosun heralde ben zaten bu birimlerden çok anlamıyorum microelektronik okuyorum aslında bilmem lazım,peki c++ dan anlıyomsuun??

franzliszt

franzliszt

Üye
o yamayı bende istiyorum:ehe aslındases fena değil ama ben stereo ses ile arasındaki farkı biliyorum nokia n8e bu konuda bayağı torpilli davranmış,ama n8ede gitmiş mono hoparlor koymuş işte abi nokia bir taraf eksik illa:)

ee illa olacak o yoksa olmaz ,, gerçi arka hoparlör güçlü ama kapattığın zaman arkası duyulmadığı oluyor yinede gümbür gümbürdür film izlerken :) gitti x7 yemi ne 4 hoparlör koydu ama (h)

nidforspid

nidforspid

Üye
ee illa olacak o yoksa olmaz ,, gerçi arka hoparlör güçlü ama kapattığın zaman arkası duyulmadığı oluyor yinede gümbür gümbürdür film izlerken :) gitti x7 yemi ne 4 hoparlör koydu ama (h)

aynen, bana o yamayı atabilirmisin?? ben c den anlarım biraz kurcalamak istiyorum bişeyler yapabilirmiyim diye

CoDeYs

CoDeYs

Üye
n8 bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...