Nokia N8 mi ? Samsung Galaxy Wonder mı ?

• 14 Ekim 2012
  • 2714 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikle Android'in Symbian'a göre daha üstün özelliklere sahip olduğunu biliyorum. Ama Symbian bana daha kullanışlı geliyor. Alıştığımdan mıdır nedir. :)

Yazan: izzetbatur
  2. kardeşim symbian istiyorum diyorsan n8 almanı öneririm ama eğer sıfır alacaksan n8 yerine 701 alabilirsin çünkü daha güncel cihaz ve güncelleme desteği hala mevcut ve fp2 ile birlikte çok daha güzel olmuş..

3. tabiki wonder

4. Bu fp2'nin telefona ne gibi katkıları oluyor ?

5. neden wonder peki?

- - - Eklendi - - -

kardeşim arayüz de ufak değişikler daha iyi optimize edilmiş sistem,yeni klavye yeni kilit ekranı yeni müzik çalar yeni widgetlar vs vs bir sürü yenilik mevcut.

6. symbiandaki rahatlığı bulamazsın androidde ama oyun uygulama istiyorsan android

7. Katılıyorum. Symbianı kullanması kolay. Fakat uygulama vb. Çok az.

8. wonder daha iyidir

9. symbian :)

10. nokia dan vaz geçemiyorum n8 delisi

11. Kardeşim fp2 ile telefonlar berbat oldu asıl. Her yerde güzel oldu diyorsun bence insanları yanlıs yônlendirıyorsun bu konuda. Fp1 daha iyi. Nedenini uzun uzun symbian genelde yazdık. Oralara bir bakın. Suanda smybian tel kesinlikle önermiyorum alacak arkadaşlara

12. Ben geçenlerde girdiğimde fp2 izlenimlerim konusunda gördüm şikayet eden yoktu kardeşim.. nokia güncellemeyi düzeltip tekrar sundu ben sorunlar düzeldi diye biliyordum. Pardon ama zaten telefon alsa şuan fp1 ile gelir heralde

13. tercihlerinizi belirttikten sonra nedenini de söylerseniz sevinirim :)

14. en basta android.onun yaninda marketi,oyunlari,hizi.yani kamera ve malzeme kalitesi disinda hersey diyebiliriz.wonder la n8 karsilastirmasinda n8 demek yanlis olur bence.

15. Senin kullanımına bağlı olarak önerelim... Telefonu ne amaçla kullanacaksın?? Yani çok oyun mu, kullanım kolaylığı mı??

16. wonder derim :) hem daha yeni :)

17. yani kardeşim benim telefondan oyun oynama şansım olmadı. Yanlış anlama. Telefonum Nokia 500. Bir GPUya sahip değil. "Oyun" dediğin GPU ile oynanır. HD olur. Şu an telefonda sadece Angry Birds Rio var o kadar. Bu telefona yüklenebilecek en güzel oyun bence :)

18. Wonder hakkında pek birsey bilmiyorum; bu yüzden al veya alma diyemem. Su anda hem sgs3 hemde n8 kullanıyorum ve n8 i sana rahatlıkla tavsiye ederim;) n8 ile cektigin video ve fotoğraflara hayran kalıcaksın emin ol, eğer evinde hd tv varsa cektigin fotoğraf ve videoları hd tv den seyretmek bambaşka bir keyif bana göre. Oyun olayınada fazla takılma bence symbian 3 deki oyunlarda bence gayet yeterli ; program desen ona keza, isini görecek kadar program var symbian 3 de. Uzun lafın kısası ben nokia n8 öneriyorum...

19. eğer telefonun altını üstüne getiririm diyorsan wonder olabilir ama aldığım gibi kullanırım diyorsan wonder da hafıza sorunu yaşayabilirsin... O zaman n8 daha iyi olur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 00:25