nokia n8 deki sorunu buldum

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
sim karttan kaynaklanıyor olabilirmiş.aynı olaylar simkartsız çalışıncada oluyormu acaba

ozggurr

ozggurr

Üye
Ya arkaşalar yardım ya takıldı kafama bende 3-4 defa dondu klidi acıyorum acılmıyo bekliyo falan sapıtıyo reset atıyo vs deli oldum daha 2 hafta oldu alalı:S Sorun ne olabilir ?bayağı bekletiyo yani takılınca ...

Az kaldi ben de Turkiye'ye gelince deneyecegim TR'deki sim kartlari, bakalim uzakdoguda sorunsuz calisan N8 Turkiye'de ne halt edecek...

guvenkaya

guvenkaya

Üye
bendede ayni sorun var ama sadece webe girince zorlaniyor tuslar calismiyor isik azalinca ekrana dokununca artiyor sonra kapaniyor acilmiyor suanda kapali 6 saat oldu acilmiyor sarjida dolu belki sabah acilir islemci hizi cok dusuk ramida ayni explorerdan cihaz bilgisine bakin arama kaydina bakamiyorum hafiza dolu diyor fabrika ayarlarina geri donuyorum yine ayni benim kartim 1 senelik 3g karti fransada yasiyorum bence karttan gelmiyor bilgisayara bagladigim zaman telefon hafizasi dolu gorunuyor telefonda 172mb bos gorunu yor yarin yeni kart aliyim deneyim garanti teli kabul etmiyor birgun karti cikariyim dedim karti vermedi bende biraz zorladim kart iyice icine girdi bicak tornavida torpu ile ugrasarak cikarttim kart yuvasinin kenarlari ezildi o yuzden

liberty25m

Üye
arkadaslar bende yeni aldım n8 internetden kargodan teslim aldım telefon acılmıyor s,zdekiide problembile sayılmaz 1000 lira veripde menüyü göremeyen var aha ben şimdi istanbula gidecem garantiye telefonu deiştirmeye hic kullanmadım inşallahsorun cıkarmazlar tamir edelim felan değiştirmek istiyorum cünkü o kadar sevdim ki bu n8 ikinci kez 1000 lira verip n8 almak bile geldi aklıma beklememek icin yarın istanbulda olcam inşallah yenisini alırım garantiden telefonum hic acılmıyor o bana bakıyoo ben ona ama kavuşamıyoruz :(

Üst Alt