Nokia N8 Açılmıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

7r7

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Açılmıyor!
Arkadaşlar sorun tam olarak şu. Dün gece kaspersyk antivirüsü telefona yükledim ve bu arada yedeğinide nokia suite ile aldım. Ardından telefonu tarattım hiç virüs bulamadı. Fakat bu gün telefonu kapattım. Açtığımda yükleme ekranı 5 dakika gibi bir süre ekranda göründü ardına ekran tamamen simsiyah oluğ sadece menü tuşu yanık kaldı. Kapatıp açtım falan sorun aynı şu anda telefon açılmıyor ne yapmam gerek? ( Telefon h*ckli çok fazla program uyg vs var ama yedeğini aldım) format attıktan sorna yedeği yüklesem h*ack iptal olur mu

muhammed4949

muhammed4949

Üye
evet hacki baştan yapman gerekir

7r7

Üye
    Konu Sahibi
baştan yaptıktan sonra pc den yedekleri yüklesem programalr falan eskisi gbi çalışır mı peki?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
evet çalışır

Hasand.

Hasand.

Üye
calısır emınim ben n8 kullanıyorum sorunun cozulur insallah..........

7r7

Üye
    Konu Sahibi
Formatı attım hard format olmasına ragmen resim muzık vs yani "e" ye dokunmadı. h*ack işleminide 5 dakika içerisinde yaptım nasıl olduysa"e" deki eski programların neredeyse yarısını kendi otomatik kurdu :D şu an tertemiz haldeyken performansı çok fazla arttı bir yedek daha alıyorum formattan sonra. ardına eski yedeği yükleyeceğim. perf düşerse 2. yedeği yükleyip gereksiz programlardan kaçınacağım :)

muhammed4949

muhammed4949

Üye
öncelikle hayırlı olsun eğer E: ye de format atmak istersen E: nin üzerine basılı tutup biçimlendir demen yeterli

7r7

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler fakat telefon açıldı ama birçok uygulama eski yedeği geri yüklememe rağmen geri gelmedi özellikle unsigned olanalr sanırım tek tek elle kurmam gerekecek...

Üst Alt