Nokia n8, 701 ve c7 Arasında Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Listede C7'yi gördüm ve sekmeyi kapatıyorum

CABBAR

CABBAR

Üye
Dostum bırak nokia'yı symbian'ı git android al.

avcitalip

avcitalip

Üye
bence 701 HTML5 desteği sayesinde ileride internetten video izleyebileceksiniz :oke: ama o fiyata galaxy wonder'ı ace 2'yi falan öneririm ne yapacaksınız nokia'yı symbiandan desteğini kesti zaten nokia wp ile uğraşıyor :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
Nasıl ya? 701 veya n8 ile şu anda internetten video izlenmiyor mu?

izlenmiyor tabiki bilmiyormuydun sen bunu ? :)

bu cihazlarda flash player lite var sadece youtube'dan falan izlersin video,ama tarayıcılarında HTML5 var 3-4 yıl sonra belki video izlenebilir yani :oke:

n8 ile c7'de sadece youtube'da takılırsın çünkü onların tarayıcılarında HTML5 yok :oke:

tavsiyem git o paraya wonder veya ace 2 al :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
3-4 yıl mı? Elindeki cihazlarda artkk flash player desteği olmadığını biliyosun di mi Talip? Ben 701 kullandım netten dizi de film de rahaat rahat izliyodum. Nokia desteğini kesti siyorsun adamlar hala güncelleme hazırllıyor.

komando04

komando04

Üye

izlenmiyor tabiki bilmiyormuydun sen bunu ? :)

bu cihazlarda flash player lite var sadece youtube'dan falan izlersin video,ama tarayıcılarında HTML5 var 3-4 yıl sonra belki video izlenebilir yani :oke:

n8 ile c7'de sadece youtube'da takılırsın çünkü onların tarayıcılarında HTML5 yok :oke:

tavsiyem git o paraya wonder veya ace 2 al :oke:

selamun aleykum kardeşim sen hangi devirde yaşıyorsun.ve telefonlar hakkında tam bilgi sahibi olmadan lütfen yalan yanlış bilgiler verip arkadaşların kafasını karıştırmayın lütfen.bir kere html5 desteği bu telefonlarda mevcut ikincisi ben n8 ile googleden vallahi çoğu sitede film sitesinde olsun normal olsun video izliyorum'sen bu cihazları kullan ondan sonra bilgiyi doğru ver ve doğru bilgi ver.ayrıca artık adobeflaş player desteğini androitten çekti bundan haberin yok zannedersem

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aynen tüm birinci nesil s3 lerde de html5 desteği var.

komando04

komando04

Üye

valla kardeşim bazı android kullanan arkadaşlar bazı sistemleri kötülüyor resmen sanki android ona para veriyor da.doğruları ya bilmiyorllar yada işlerine gelmiyor.talip kardeşim bana kızma ama yanlış bilgiler aktarıyor olman biraz sinirlendirdi beni

avcitalip

avcitalip

Üye
3-4 yıl mı? Elindeki cihazlarda artkk flash player desteği olmadığını biliyosun di mi Talip? Ben 701 kullandım netten dizi de film de rahaat rahat izliyodum. Nokia desteğini kesti siyorsun adamlar hala güncelleme hazırllıyor.

elimdeki cihazdan flash player desteğinin kesilmesi onu kullanılamaz yapmaz,resmi olarak 4.0.4'e kadar flash player desteği var ama 4.1'den sonrada apk ile indirip kullanabiliyormuşsun ve problem olmuyormuş :oke:

HTML5'in yaygınlaşmadığını söylemeye çalıştım 3-4 yıla anca yaygınlaşır doğru mu ?

nokia daha size ne desteği verecek ki gidip 701'inizi Android'e IOS'a falan mı çevirecek hayır,sadece ufak tefek farklar olacak telefon yine aynı telefon olacak :oke: symbian'a uygulama çıkıyor mu ? veya oyun ? hayır neden çıkmıyor çünki nokia yola wp ile devam edeceğini açıkladı ve gameloft gibi firmalarda uygulama oyun yapımını durdurdu yapsalar bile 1-2 oyun zor yani :oke:

- - - Eklendi - - -

selamun aleykum kardeşim sen hangi devirde yaşıyorsun.ve telefonlar hakkında tam bilgi sahibi olmadan lütfen yalan yanlış bilgiler verip arkadaşların kafasını karıştırmayın lütfen.bir kere html5 desteği bu telefonlarda mevcut ikincisi ben n8 ile googleden vallahi çoğu sitede film sitesinde olsun normal olsun video izliyorum'sen bu cihazları kullan ondan sonra bilgiyi doğru ver ve doğru bilgi ver.ayrıca artık adobeflaş player desteğini androitten çekti bundan haberin yok zannedersem

aleyküm selam,c7 ve n8'de HTML5 olduğunu bilmiyordum :oke:

- - - Eklendi - - -

dediğim gibi yok zannediyordum :) c6-01'de de var ozaman dimi ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

elimdeki cihazdan flash player desteğinin kesilmesi onu kullanılamaz yapmaz,resmi olarak 4.0.4'e kadar flash player desteği var ama 4.1'den sonrada apk ile indirip kullanabiliyormuşsun ve problem olmuyormuş :oke:

HTML5'in yaygınlaşmadığını söylemeye çalıştım 3-4 yıla anca yaygınlaşır doğru mu ?

nokia daha size ne desteği verecek ki gidip 701'inizi Android'e IOS'a falan mı çevirecek hayır,sadece ufak tefek farklar olacak telefon yine aynı telefon olacak :oke: symbian'a uygulama çıkıyor mu ? veya oyun ? hayır neden çıkmıyor çünki nokia yola wp ile devam edeceğini açıkladı ve gameloft gibi firmalarda uygulama oyun yapımını durdurdu yapsalar bile 1-2 oyun zor yani :oke:

- - - Eklendi - - -

aleyküm selam,c7 ve n8'de HTML5 olduğunu bilmiyordum :oke:

- - - Eklendi - - -

dediğim gibi yok zannediyordum :) c6-01'de de var ozaman dimi ?

c6-01 de de var.. Elindeki cihazda flash olmaması onu kullanılmaz yapmıyor ama n8 i neden yapıyor? Symbian için yeterli sayıda uygulama emin ol var. Oyun kısmında geride sadece ki bana yetiyordu burası ayrı.. Nokia nın ne desteği verdiğini bence biraz araştır bak ondan sonra yorumla.. Google size destek verdiğinde ne değişiyor gene aynı telefon,kanatlanıp uçmuyorya?

avcitalip

avcitalip

Üye

c6-01 de de var.. Elindeki cihazda flash olmaması onu kullanılmaz yapmıyor ama n8 i neden yapıyor? Symbian için yeterli sayıda uygulama emin ol var. Oyun kısmında geride sadece ki bana yetiyordu burası ayrı.. Nokia nın ne desteği verdiğini bence biraz araştır bak ondan sonra yorumla.. Google size destek verdiğinde ne değişiyor gene aynı telefon,kanatlanıp uçmuyorya?

Jelly Bean ?

Android 4.1 Jelly Bean ile geçiş hızı 60 FPS'ye çıktı ve inanılmaz bir hızlanma aktif oldu belki bu hızı orijinal romda farkedemeyebilirsin kur bir CM10 gör farkı telefonlarımız doğru kanatlanıp uçmuyor :ehe

Symbian'daki uygulamalar falan bana yetmiyordu bu kişiden kişiye değişir zaten :oke:

nokia belle gibi bir işletim sistemi daha verecek 701'lere falan bence okadar,kullanılmaz demiyorum şimdi gidip 3310 bile kullanılır neden kullanılmasın mesaj çekersin arama yaparsın v.s v.s neden kullanılmasın ki :)

ben zaten android'i pek sevmedim ios'a geçmeyi düşünüyorum,android dediğin benim için 1.500 TL'ye kadar olan cihazlara yüklenilmesi gereken bir işletim sistemidir 1.500'den sonrasını ios paklar bence bu saatten sonra :) bir sonraki telefonum %99,9 :apple: olacak s3'e heves ettim 4s almadım hata yaptım aslında boşver neyse ya konuyu kaydırmayalım :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
jelly bean güzel ben kullanıyorum n9 umda ama android meego harmattan kadar işlevsel ve kullanımı kolay değil ;)

avcitalip

avcitalip

Üye
jelly bean güzel ben kullanıyorum n9 umda ama android meego harmattan kadar işlevsel ve kullanımı kolay değil ;)

kişiden kişiye değişir bence kolay :) cm10 ile deneyebiliyoruz bu arada :evet: ama ben resmi romu bekliyeceğim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
seçim senin ama orjinali gelene kadar sen cihazı değiştirirsin herhalde :kıskıs:

avcitalip

avcitalip

Üye
seçim senin ama orjinali gelene kadar sen cihazı değiştirirsin herhalde :kıskıs:

:ehe evet sanırım değiştirebilirim aslında memnunum da babam hacca gidince oradan anneme normalde yeni bir s3 alacaktı bende anneme dedim babam bana oradan 4s veya iphone 5 alsın ben s3'ü sana veriyim diye olay bu :kiskis: ama pek değiştiresim yok rootladıktan sonra telefon bir başka oldu benim için ama yinede iphone getirttirecem babama 1 ay annemle değişe değişe kullanacaz :) öyle diyecem :ehe

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi

html5 desteği bu telefonlarda mevcut ikincisi ben n8 ile googleden vallahi çoğu sitede film sitesinde olsun normal olsun video izliyorum

Sağol ya korktum bi an :D

Net belge çekimi için auto focuslu bir kameraya ihtiyacım var, o yüzden N8 almalıyım.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

ANIL

ANIL

Admin
Sağol ya korktum bi an :D

Net belge çekimi için auto focuslu bir kameraya ihtiyacım var, o yüzden N8 almalıyım.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Sorun kalmadı o zaman. N8 doğru seçim olur bence. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...