Nokia n8, 701 ve c7 Arasında Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n8, 701 ve c7 Arasında Kaldım
Evet arkadaşlar bu 3 telefon arasında kaldım. Hangisini alayım?

doctorrr

doctorrr

Üye
neo v...illa bunlardan biriyse tabiki 701 :ok2:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
c7'yi ele once

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Tabiki tartışmasız 701

pirenuri

pirenuri

Üye
701 tartismasiz

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi
701, 256mb daha fazla ram e ve 1ghz işlemciye sahip olduğu için mi öneriyorsunuz? 12mp kamerayı ve iki kat daha fazla olan dahili hafızayı saymazsak n8 den üstün olarak başka ne özelliği var? Ve c7 den.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Nokia 701.

- - - Eklendi - - -

701, 256mb daha fazla ram e ve 1ghz işlemciye sahip olduğu için mi öneriyorsunuz? 12mp kamerayı ve iki kat daha fazla olan dahili hafızayı saymazsak n8 den üstün olarak başka ne özelliği var? Ve c7 den.

1.3 ghz işlemcisi var micro sd girişi de var hafıza için.. Hepsini geç 701 in yazılım desteği var.. Yakında fp2 yi alacak ve fp2 gerçekten güzel olmuş.. N8 in tek üstünlüğü kamerası bir de tasarımı

AHMED...

AHMED...

Üye
701 hızlı telefon diğerlerinden ama yine c7 geç n8 ve 701 arasında kalabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

üst mesaj da da belirttiği gibi arkadaşın 701 güncelleme desteği olan yeni bir telefon

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
c7'yi ele ordan ikisine göre pek artısı yok diğer ikisinin ona göre artıları var. Şimdi gelelim 701 ve ve N8 karşılaştırmasına eğerki ben mükemmel fotoğraflar çekecem makro modu bana lazım olur yüksek çözünürlük isterim dersen N8, ama ben biraz daha performans ve destek istiyorum dersen 701 karar senin.

MaxipmaN

Üye
701 in ekranı pek canlı değil ama çok parlak

MrExpert

MrExpert

Üye
3 ü arasında Tabiki 701 ...

Why Always Me

Why Always Me

Üye
C7 'yi kafadan ele bi kere eğer oraya 701 yazıyorsan..N8 ile 701 arasında ise tabiki 701 ağır basar.

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701.

- - - Eklendi - - -

1.3 ghz işlemcisi var micro sd girişi de var hafıza için.. Hepsini geç 701 in yazılım desteği var.. Yakında fp2 yi alacak ve fp2 gerçekten güzel olmuş.. N8 in tek üstünlüğü kamerası bir de tasarımı

Fp2 ile mi 1.3ghz oluyor? Bi de oyun program yukledim diyelim, update ten sonra yine çalışır mı uygulamalar? Silip yüklemek gerekir mi?

c7'yi ele ordan ikisine göre pek artısı yok diğer ikisinin ona göre artıları var. Şimdi gelelim 701 ve ve N8 karşılaştırmasına eğerki ben mükemmel fotoğraflar çekecem makro modu bana lazım olur yüksek çözünürlük isterim dersen N8, ama ben biraz daha performans ve destek istiyorum dersen 701 karar senin.

Öyle ahım şahım fotoğraflar çeken biri değilim. Kaliteli bir kameraya ders notlarını çekerken ihtiyacım oluyor yoksa elimdeki 6120c nin 2mp i yetiyor.

- - - Eklendi - - -

701 in ekranı pek canlı değil ama çok parlak

Parlaklığın kısılması lazım çünkü gözlerim hassas. Elimdeki 6120c nin gece gündüz en düşükte mesela. Gece karanlıkta çok kullanıyorum.

Bi de kırmızı tuşa basılı tutunca bağlantıyı kesme özelliği var mi yeni telefonların? Varsa n8 in nasıl oluyor zira fiziksel tuşu yok.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
701 ile ders notları çekemezsin n8'in yanında hiç kalır

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
701 ile ders notları çekemezsin n8'in yanında hiç kalır

af olmadığı için makro çekim zorlaşır ama 40-50 cm den çekip , çektikten sonra zoom yaparsa bence okunur

- - - Eklendi - - -

Bu arada soruya gelirsek herkesin dediği gibi kafadan c7 yi ele ( maddi imkanın iyiyse ) çünkü 701 in eski versiyonu gibi bişey... Kamera ise n8 kadar olmasa da 701 de fena sayılmaz ( arkadaşımda c7 var onun kamerasının biraz daha iyileştirilmiş hali ) yani 701 i öneririm ...
Not: f.p.1 ile 1.3 ghz oldu işlemci hızı

Kerim.

Kerim.

Üye
Bunların arasında en iyi 701 sanırım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
5800 bile çok daha iyi çekiyor adam bi de utanmadan eziyor 8 mpden iyi diyor otofocus diyorsun bana anlatma bak seninki bulanık çekiyo benimki okunuyo diyo bizzat yaşadım :D

AHMED...

AHMED...

Üye
:d: benim başıma da geldi

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ben n8 kullanıcısı olarak cihazımı beğensemde sana 701 i tavsiye ederim

CasuS_87

CasuS_87

Üye
n8 ve c7 biraz eskide kaldi :) 701 alman daha iyi olacaktir ;)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...