Nokia N70'te mesaj uzunlugu sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sibel285

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaslar , yeri degil biliyorum ama .
Benim Nokia N70 telim var. uc- dört satır mesaj yazıyorum, bana uc mesaj uzunlugunda goönderılecek dıyor. Bunun bı ayarı vardı ama unuttum .. nasılayarlanacagını bılıyor musunuz acaba ?

Şimdiden tesekkurler

Da®kness

Da®kness

Üye
Eğer ki T9 sözlük kullanmıyorsan Ayarlar/Telefon/Yazma dili bölümüne git ve kullanılan dili English yap. Yok ben T9 kullanırım diyorsan, eski telefonlarda olan karakter desteği seçenekleri [tam/indirgenmiş] bu telefonda yok. Türkçe karakter kullanmadan yazmaya çalış. Bir tane bile kullanırsan mesajda kullanılan karakter sayısı azalacaktır. Yasak listesi; Ğ,ğ,İ,ı,Ş,ş. Serbest olanlar; Ö,ö,Ü,ü,Ç,ç,â. karakterleri serbest.

GrabellA

GrabellA

Üye
en sevmedğim özelliği valla telefonu satacaktım bi ara :D

Da®kness

Da®kness

Üye
en sevmedğim özelliği valla telefonu satacaktım bi ara :D

suçu telefonda aramayın. Gerçek latin alfabesi dışında karakter kullanılamaması bütün telefonlarda olan birşey... Daha doğrusu gönderilecek mesaj sayısının artması.

maxibrk

maxibrk

Üye
Forumumuzda o uyarıyı devre dışı bırakarak mesaj gönderen bir program verilmişti sanırım....

Da®kness

Da®kness

Üye
Forumumuzda o uyarıyı devre dışı bırakarak mesaj gönderen bir program verilmişti sanırım....

uyarıyı devredışı bıraktık, birbirine ekli mesaj adedinide düşürüyormuydu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt