Haber Nokia MD-51W JBL Hoparlör 199 TL

Sponsorlu Bağlantılar

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Nokia MD-51W JBL Hoparlör 199 TL
Arkadaşlar kliksada Nokia'nın MD-51w Hoparlörü 199 TL'den satılıyor. en ucuz bimeks 369 TL'den satıyor. Bu ürünü kullanan var mı alınır mı? JBL üretiyormuş zaten videoda jbl logosu taşıdığını gördüm ürünün.

tanyyy

Üye
güzel ürün fiyat iyi gibi, aynısı 530 lira burda ;

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bunların daha büyüklerini görmüştüm ben nokia shopda 300 lira falandı bunlar niye böyle pahalıya bence yakınınızda nokia magazası varsa direk ordan bakın derim

Osman Özer Öz

Osman Özer Öz

Üye
Merhaba, bu ürünün sarısını kullanıyorum. Gerçekten çok kaliteli ses veriyor, kesinlikle tavsiye ederim. Bluetooth ile her cihazla bağlanabiliyor.

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
bunların daha büyüklerini görmüştüm ben nokia shopda 300 lira falandı bunlar niye böyle pahalıya bence yakınınızda nokia magazası varsa direk ordan bakın derim
Baktım öyle bir fiyat yok dediler.

ON9

ON9

Üye
Arkadaşlar ben de yeri gelmişken bir şey soracağım:
Şöyle ki 920"orijinal kulaklığımı kaybettim ve internetten bir kaç yerden buldum ama sanki birebir kopya gibi geldi. Orijinal alabileceğim bir yer biliyor musunuz acaba bulunduğunu şehirde Nokia Shop falan yok.

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben de yeri gelmişken bir şey soracağım:
Şöyle ki 920"orijinal kulaklığımı kaybettim ve internetten bir kaç yerden buldum ama sanki birebir kopya gibi geldi. Orijinal alabileceğim bir yer biliyor musunuz acaba bulunduğunu şehirde Nokia Shop falan yok.
Biraz zor alternatif kulaklıklara yönelmelisin benceBu arada bunlar sıyırmış MD-100w 299 TL ben md-51w aldım duygularımı ifade eden simgeler =:stres::destere::dayak::kirbac: :birak::sahan2::sahan:

• Beğen
Tepkiler: ON9

Üst Alt