Nokıa Maps GPS NAVİGATİON(OS 8.1 ve üstü için)

Sponsorlu Bağlantılar

erdem1365

erdem1365

Üye
Tessekur emegine saglik:box

byhercai

byhercai

Üye
Saol hacam

by_turkuaz

by_turkuaz

Üye
ilkzamanlar yukleyemedim ama simid yukledim pro icin tesekkurler emege saydi tesekkurler...

ffatihh23

ffatihh23

Üye
tsk kardesım

zangoo

zangoo

Üye
Arkadaşlar yükledim programı 6600 telefonuma telefon kafayı yedi,telefonu eski haline getirebilmek için tüm programları kaldırmak zorunda kaldım.Bu programa dikkat edin telefonunuza zarar verebilir.

arkadaşım senin telefonun uygulamanın yüklenebilir telefonlar listesinde görünmüyor senin amacın ne her Os7 serisi telefona yüklenecek diye birşey yok telefonun hafızası, remi neki yüklüyorsun sen kaçıkmısın telefonun özelliklerini öğrende ona göre uygulamaları yükle, yoksa ya telefonunda olacaksın yada parandan....

one007

Üye
Arkadaşlar n 72 de çalıştırdım harika bir pro...
Ekleyen arkadaşa sonsuz teşekkürler..
Yalnız tüm iller istanbul gibi ayrıntılı değil.yeni sürümü olursa proyu geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.

noyan61

Üye
arkadaslar ben yukledim bu sekilde bulundugum sehiri gostermior bide lisans cod die biyer war onu girmemi soyluor yeni aldim telefonu ama calistiramadim birturlu nokia 6210 navigator

Symbiont

Üye
bu arada n70 destekiyorsan 6630 6670da destekler

fenerli_dadas

Üye
arkadaşlar ben programı telefona kuramadım pc suite ile bağlanıyorum yüklerken yeterli hafıza yok bazı verileri silin diyor hafıza kartında 700mb boş alan var bu neden olur acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

mondain

Üye
eyw genc:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

:bigstar::heyo::vurxcxzc:oke:

ddwerwer wer werwer werwer werwe

:yurusdsa:sn::agla:mahcup:

mcan57

Üye
çok teşekkürler:oke:

sefine

sefine

Üye
teşekürler en iyi program keşke gps li telefonlarda gibi daha ayrıntılı olsaydı

asi_90

Üye
tesekkurler....

cilginasik0688

Üye
bu program e 51 de çalışıyomu arkadaşlar?

cuteftp

cuteftp

Üye
n 70 im var o dediğiniz rapidsharede ki ikinci dosya yok .. onu güncelleyebilirmisiniz...

şimdi n 70 ime yükledim sorunsuz çalışıyor..
Haritayı yüklemezseniz göremezsiniz..Hafıza kartınız ve kart okuyucunuz takılı olması gerekir pc ye...

ilk önce "NOKIA_Maps_1_1_S60_28.SIS " programı telefona kuruyorsunuz...
sonra hafıza kartı nı kart okuyucuya yerleştirin ve bilgisayara takın...
sayfanın en altında bulunmaktadır ... NOKİA MAP LOADER v2.02 yi bilgisayarınıza kurun (13 m.b.) kurmuş olduğunuz bu program yaklaşık 12 dk sürmektedir.kartınız bilgisayara takılı vaziyette olması şart.Europa ve ardın dan TURKEY seceneğine " + " ya basın sağ tarafta bulunan downloadta basın ve bir süre dolmasını bekleyin...Yapmış olduğunuz bu işlem telefonunuza turkiye haritasının ayrıntılarını yüklemiştir. Telefonunuzdan " * " a basarsanız, bastığınız kadar zoom yapar ve karayolları gözükür... " # " ise uzaklaştırır...
Açıklama bu kadar... Alıntı değildir TŞK.

d_deniz

d_deniz

Üye
Ben yükledim gayette iyi bir program fakat GPS olarak değilde sadece harita özelliği bu başka birşey değil. Yine de çok güzel emeğine sağlık.

3danimatorleo

Üye
Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık
Bende Nokia 6600 slide var maploader aracılığı ile hafıza kartına mapleri yükleyebiliyorum.Hafıza kartında cities adında bir klasör oluşturuyor fakat telefonda nokia maps programını çalıştırdıgımda hafıza kartındaki haritaları görmüyor olacakki hiçbirşey göstermiyor boş bir haritadan başka.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
saol

son osmanli

Üye
arkadaslar ben bir türlü bu haritanin lisans kodunu bulamadim siz buldunuzmu?

cold0505

Üye
arkadaşlar "waiting for device" hatası alanlar için söylüyorum önce telefona yüklediğimiz programı açıyoruz sebeke kullanılsınmı diye bişe soracak hayır deyip çıkıyoruz ve sora ister kabloyla bağlayıp toplu depolama yazın ister kart okuyucu takıp yapın.
teşekürler ozany1993

Üst Alt