Nokıa Maps GPS NAVİGATİON(OS 8.1 ve üstü için)

Sponsorlu Bağlantılar

dikkuyruk15

Üye
e51 için yazmıssınız ama yok
insanları neden kandırıyorsunuz...

OKTAY01

Üye
ya arkadaşlar bu konuyu açan kim konuyu açan arkadaşımız lütfen daha açık bir bilgi versin verilen linkete n73 ile ilgili hiçbir şey yok n73 ün programını siz indirip buraya eklermisiniz
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

lütfen konu ile ilgilenin

zemherix

Üye
arkadaşlar benim n73 de zaten var bu program fakat internet yani gprs bağlantısı istiyo bağlanmadan girmenin bi yolu yokmu

chak

Üye
bu program yeni telefonlar cin yani nokia haritasi olan telefonlarda oluyor bir problem yok super calisiyor.... onceden lisansliydi simdi ucretsiz yaptilar bu programla nokiamaps haritalarini indirip kurabilirsiniz...bende nokia X6 var 32 GB lik super calisiyor..

muratti_2941

muratti_2941

Üye
ben yükled,m 6120c güncel.fakat bunda navigasyonu nasıl kullanıyoruz yada kullanabilirmiyiz.
çümkü sür dediğimde gps bekleniyor diyo ve öyle kalıyo...yardım lütfen...

KAHIN_66

Üye
Arkadaşlar bu program e 66 için oluyormu ? Lütfen yazarmısınız

Ceberus

Ceberus

Üye
N72 diye yazılmış ancak Map loader modelleri arasında n72 yok :S

KETOS

KETOS

Üye
Bu program çok karısık yha

kaaarızma

Üye
benim hafıza kart oyucum yok pc suite var yükleyebilirmiyim acaba haritaları şimdiden teşekkürler

mürsel

Üye
konumu gösteriyormu hareket ederken

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
tşk.

habil8888

habil8888

Üye
slm arkadaşlar.ben yükledim çalışıyor ama netdeğil.yardımcı olurmusunuz.haritada yaklaştıkça netlik gidiyor ve göstermiyor.aynı google eart de net gittiği zaman gibi oluyor yani

--------------- Ekleme ---------------

paylaşım için çoook teşekkür ederim arkadaşım.gerçekten süpperr ötesi yaa.emeğine ellerine sağlık kardeş

ermahoni

Üye
peki ücretlendirme nasıl programda

ıcantholdontome

Üye
seçilicek cihazlar arasında n73 yok napcaz bilgi varirseniz sevinirim :hmmm

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

hascey

Üye
6600 için yokmu
:off:

sepidi

Üye
Arkadaşlar N70 kullanıyorum arkadşın Yazdıklarını Birebir yapın çalışıyor bi sıkıntı tek sıkıntı çok yakınlaşıp derinlere hızlı gitmek isteyince telefon donuyor ağırlaşıyor biraz yavaş davranak daha iyi sonuçlar alınıyor sadece türkiyeyi yükleyin gps kapatın kontor felan yemiyor ama tabi takip sistemini kullanmıyorsunuz doğal olarak ama süper bişi tabi arkadaşa paylaşımı için teşekkürler bide bunun ücretlendrmesi ucuz olsada rahat rahat yön bulsak süper olur :D tekrar söylemekte fayda var sokokları yolları filan görüyorsunuz sadece takip sistemi onuda istersenz kullabilirsniz ama tuzlu olacaktır arkadaşa tekrar paylaşımı için teşekkürler...

selimsen6181

Üye
Arkadaşlar bu mesajlar oldukça eski. Şu anda elinizde N73 için internetten tuzluya gelmeden kullanabilcğimiz bir navigasyon programı var mı? N73 de GPS yok. Arabada kullanbileceğimiz bir program biliyorsanız yardımcı olurmusunuz?

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
    Konu Sahibi
Konuya tesekkur edenlere ve indirenlere bende tesekkur ederim. Rapid den verdigim link kırılmıs ve konuyu editliemiyorum. O zaten N70 icin extra bir linkti yine bu adresten telefonunuzu secip uygun map loaderi pc ye indirebilirsiniz. Rapid deki linkin kırılması önemli değil.

habil8888

habil8888

Üye
bu proğrame ben zamanında çok kullandım.burdan indirmiştim.nav olmayan arkadaşlar için ideal bi pro.paylaşım harika

Üst Alt