Nokia Lumia Serisi Telefonlar İçin Downgrade (Eski Sürüme Geri Dönmek)

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sayın Esendağlı 3 gündür aynı mantıkebeden ilerliyorum sonuç sıfır pc işletim sistemi win 7 herşeyi gerçekleştirdim sonuç '' Recovery Failed '' hatası 2 tane bilgisayar değiştim sonuç olumsuz nedendir sizce ?
Dosyaların isimleri ve konumları doğru ise,pc de de bölge ayarlarını abd yaptınsa sorun olmaması gerekiyor.
Dosyalar bu şekildemi

caapkn

Üye
hepsini gerçekleştirdim inan ki müsade ederseniz ekran resmini koyuyorum yanlız aklıma takılan tek şey yüklemek istediğim room yanında siyah bir işaret duruyor sizin tanıtım resminde öyle birşey yok bi kontrol edermisiniz resim yüklenirse neden olabilir kafayı yedim o derecede yani

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Dosya isimlerinde RM-xx den önce bişiy yazmaması gerekiyor,sende yazıyormu acabaTeam varmı sende,istersen bağlanıp bir bakayım

caapkn

Üye
Dosya isimlerinde RM-xx den önce bişiy yazmaması gerekiyor,sende yazıyormu acaba
yok hayır yazmıyor rm-846 klasörü mevcut içerisinede yükleyeceğim room dosyaları var ekran görüntüsünden ne anlayabildiğinizi sorabilirmiyim ?he
Dosya isimlerinde RM-xx den önce bişiy yazmaması gerekiyor,sende yazıyormu acabaTeam varmı sende,istersen bağlanıp bir bakayım
hemen kuruyorum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim anladığım şu,RM-846 klasörüne attığın rom dosyalarının isimleri yanlış sanki,benim attığım görsele bakarak o rom dosyalarının isimlerini birdaha kontrol etsen bence

caapkn

Üye
Benim anladığım şu,RM-846 klasörüne attığın rom dosyalarının isimleri yanlış sanki,benim attığım görsele bakarak o rom dosyalarının isimlerini birdaha kontrol etsen bence

sizin vermiş olduğunuz siteden tek tek indirip rm klasörüne atmıştım teamwiever kuruldu ID ve Şifreyi buradan vermemde sakınca varmı ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
özelden ver sen yinedeBendeki team ın güncellenmesi gerekiyormuş biraz bekliyecez.özür dilerim

caapkn

Üye
özelden ver sen yinedeBendeki team ın güncellenmesi gerekiyormuş biraz bekliyecez.özür dilerim

önemli değil bende dosyaların isimlerine bakıyorum da sizin gibi değil açıkçası siz güncellemenizi halledin kontrol edersiniz sıkıntı yok

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bak dediğim gibi dosya isimleri yanlışmış,kolay gelsin.

caapkn

Üye
Bak dediğim gibi dosya isimleri yanlışmış,kolay gelsin.

evet gerçekten ama hiç bir yerde isimlerde değişiklik olacağı hususunda bilgi yoktu gerçekten teşekkür ederim inşallah wp 8 olarak geri gelecek telefonum :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Neden wp8 e dönüyorsun ki,ben kaç sefer denedim se hemen 8.1 yaptım tekrar, çok basit ve yetersiz geliyor 8.0.

caapkn

Üye
Neden wp8 e dönüyorsun ki,ben kaç sefer denedim se hemen 8.1 yaptım tekrar, çok basit ve yetersiz geliyor 8.0.

dönüş sebebim özellikle facebook mesajları ilk sırada o ama diğer en önemli detay ise 8.1 olduğu zaman veri bağlantısı açık olunca günde abartısız 3 defa şarja takmak zorunda kalıyorum telefonu wp 8 de ise nerdeyse 1,5 gün gidiyor şebeke verisi açık olduğu halde o yüzden dönüyorum 8.1 sevmedim kötü çocuk o :)

broken2344

Üye
kardeş benimkinde hata veriyor niye olabilir

Üst Alt