Nokia Lumia 920 Görüntülü Konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

HalfEvil333

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920 Görüntülü Konuşma
Arkadaşlar Lumia da çok enteresan bir rehber var facebook arkadaşları vs rehberin içinde. Kişilerde cep telefonunu ara mesaj gönder duvara yaz e-posta gönder fln bissürü sey var görüntülü konuşmayı nasıl yapıyoruz ? Ön kamerası olan telefonlarda görüntülü konuşma yapılıyor diye biliyordum ama bununla ilgili seçenek yok güncellemeyi mi bekliyoruz yoksa hiç olmayacak mı ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Operatörlerle yapılan anlaşmalar gereği görüntülü görüşme aktif edilmedi. Anlaşma suresi dolduğunda güncelleme ile aktif edilip kullanılabilecek.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Operatörlerle yapılan anlaşmalar gereği görüntülü görüşme aktif edilmedi. Anlaşma suresi dolduğunda güncelleme ile aktif edilip kullanılabilecek.

Şu anlaşma işi ne zaman hallolur peki ben 3G ile konuşmak istiyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Turkcell'in Nokia ile lumia920 anlaşması iki aylıktı. Muhtemelen bu sure sonunda bir güncelleme gelir.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Türkcell=Kovana çomak sokmak/Tekerine taş koymak.

HalfEvil333

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkür ederim sağolun

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Sadece skype üzerinden görüntülü görüşebildim wifi üzerinden ve sorunsuzdu.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Görüntülü konuşma hala mümkün değil mi hat üzerinden ya ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:no:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Hayır yani ben sebebini anlamıyorum bizim telefonlardan ucuz telefonlar bile yapabiliyorken niye biz yapamıyoruz?Bugün şahsen üzüldüm askerdeki abimle konusacaktık onda wave var ilk çıkanlardan mıne hatırlamıyorum nerdeyse 3-4 yıllık telefon o dedi 3g açda konusalım diye açamadım :kotu:

fedata

fedata

Üye
ne koyuyor o insana :) o kadar para veriyoz harbiden ama işte gel gör ki 5800 da bile varken bizde yok :) sağlık olsn onda varken de gerçi 2 kere ya kullandım ya kullanmadım :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Anlaşma bilmiyorum ama artık nokia sony htc 3g özellik olmasına rağmen on kamera görüntülü operatör özelliği kaldırdı yani mümkün değil . Ama samsung ve lg oluyor . Sebebi operatörleri tr ve diğer ülkelerde fahiş parayla görüntülü konuşma yaptırma . Skype yi paketinizle sınırsız konusuyorken 3g ise ekstra para vaad ediyor . Ama s40 ve düşük seviyeli bazı cihazlar 3g konuşmalı cihaza devam ediyor. Şunu bilin artık cep markalari uyandı .