Nokia Lumia 620 Office Kullanımı Hk.

 • 8 Mart 2013
 • 2674 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba Arkadaşlar,

  Nokia Lumia 620 aldık şirkette office dosyalarını açmak için. Hani iki üründe microsoft diye. Fakat Office dosyalarını açmak istediğimizde sadece telefon hafızasındaki dosyaları görmekte. Var mıdır başka bir yolu. Çünkü SD kartlarımız 32 GB ve belgerimiz için ancak yeterli.

  Birde MTP driver hatası alıyoruz.
   


  Yazan: blow_tr
 2. wp8'de documents klasörü, mail ve bulut (skydrive) belgeler dışındaki ofis dosyalarını açamıyorsun, bu yüzden sana tavsiyem ilgili ofis dosyalarını bulut hesabındaki belgeler klasörüne aktarıp kullanman olacak...
   
 3. Windows 7 kullanıyoruz. Ama bu seferde MTP driver ını bulamıyor hatası alıyoruz.
   
 4. Windows phone 8 (Lumia620) için mobil dosya transfer protokolü şimdilik çalışmıyor diye biliyorum, bu yüzden mtp device sürücüsü yüklenmiyor. Bu sürücü yüklenmediği için dolayısıyla telefon win7 sistemde usb sürücü şeklinde değilde yığın depo olarak çalışıyor. Zaten yanlışım varsa Ali abi birazdan düzeltir durumu. :)
   
 5. dosyalarinizi skydrive uzerinden goruntulemeyi denediniz mi. Office girip sola kaydirarak lokasyonlara gelin ve skydrive'i secin. O radan dilediginiz dosyanizi goruntuleyebilir degişiklik yapip kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.
   
 6. Yardımlarınız için çok teşekkürler,
  Sky Drive denemedik, aslında bizim istediğimiz SD kart ın içine office dosyalarımızı yükleyip telefonu görüntüleyici olarak kullanmak.

  Arkadaşlar Lumia için yazılımlar şuan itibariyle berbat. Klasor içine atarsanız eğer dosyaları görmüyor. Belgelerim klasorune direkt olarak atarsanız görüyor.
   
 7. office ve pdf okuyucu uygulamalari biraz zayif ve karişik. Mutlaka duzeltilecektir.
   
 8. Rica ederim, Skydrive sayesinde dosyalarınıza telefondan çok daha basit ulaşabilirsin. Ofis belgelerini bulut hesabına upload ettikten sonra office uygulamasını çalıştırıp skydrive belgeler içerisinden ilgili dosyayı görüntüleyip/düzenleyip tekrar kaydedebilirsin. Yalnız söylemeden geçemeyeceğim skydrive hesabınız ücretsiz 7gp depolama alanı imkanı sağlar.
   
 9. İLK Başta karmaşık gibi gelmişti, ama emin olun SKYDRIVE alışılınca bir vazgeçilmez oluyor ...
  Güvenliği de unutmamış Microsoft, benim eski PC'den erişime izin vermiştim, onu sildim yanlışlıkla ve şuan Notebook'uma yetki verdim, tam yetki için tüm güvenlik aşamalarından geçtikten sonra 1 ay sonra aktif yapacağını belirtti, yani hesabınıza rastgele bir cihazdan müdahaleye izin verilmiyor.
  Alışkanlık gereği SD kartlar epeyce iş görüyordu, lakin SKYDRIVE avantajı, kart taşımıyorsunuz artık, sök-tak yok, bozulduydu yok, her yerden (Mobil, Tablet, PC, Notebook vs.vs.) erişebilme şansınız var ...
  Ayrıca şirketler için SKYDRIVE hesabınızda bir bir GRUP kurarak kimlerin nasıl erişebileceğini, yetki verilip-verilmeyeceği gibi birçok özelliği kullanarak ORTAK dosyalarınızı paylaşabiliyorsunuz ve daha fazlası ...

  Kısacası SKYDRIVE :good:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:58