NOKİA LUMİA 520 vs LG E612 OPTIMUS L5 hangisi daha iyi sizce?

Sponsorlu Bağlantılar

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA LUMİA 520 vs LG E612 OPTIMUS L5 hangisi daha iyi sizce?
ikisini de teknosa'da 599tl yardımcı olursanız sevinirim :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence Lumia 520.

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

alperen kutuk

Üye

artık sen karar ver lg nin 800 mhz tek çekirdek lumia 1 ghz çift çekirdek büyük fark var ;D

• Beğen
Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
alperen in de dediği gibi lg l5 de 800 MHz işlemci var ilerleyen zamanlarda kasma yapacaktır bende 1400 mhz lik galaxy w var o bile bu aralar kasmaya başladı bu yüzden çift çekirdekli LUMİA 520

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
alperen in de dediği gibi lg l5 de 800 MHz işlemci var ilerleyen zamanlarda kasma yapacaktır bende 1400 mhz lik galaxy w var o bile bu aralar kasmaya başladı bu yüzden çift çekirdekli LUMİA 520

önerin için sağol kardeşim

- - - Eklendi - - -

artık sen karar ver lg nin 800 mhz tek çekirdek lumia 1 ghz çift çekirdek büyük fark var ;D

haklısın :oke:

ANIL

ANIL

Admin
Giriş seviyesi Android cihazların pek stabil olmadığını düşünürsek Lumia 520 alman daha doğru bir tercih olur.

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
gta 3 filan oynanabiliyormuş o yüzden sordum yani bi de flaslı kamera var ne bileyim arada kalmıştım bende nokia iyidir nokiaya devam :oke:

oguztz

Üye
l5 sakın alma temple run da adam ilerlemiyor o derece lag var...

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
l5 alacağıma samsung galaxy ace alırım daha iyi aynı özellikler...

enver_techno

enver_techno

Üye
Üstüne biraz daha koy L7 al :oke: veya L7-II

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
l7 düşündüm ama biiraz tuzlu geldi fiyatı bütçe maximum 600 tl

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
Lumia 520:thumbup:

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
bu atrix'in sıfırı kaldımı piyasada ?

enver_techno

enver_techno

Üye
bu telefoba bak lütfen :) yeni keşfettim süper ötesi. General Mobile olması gözünü korkutmasın :oke: Özellikler S3'e kafa tutuyo ve sadece 600 TL şuan.

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
bu telefoba bak lütfen :) yeni keşfettim süper ötesi. General Mobile olması gözünü korkutmasın :oke: Özellikler S3'e kafa tutuyo ve sadece 600 TL şuan.
süper bişey bu :D hemen almak istiyorum :) 720p ekran quad core işlemci :D 600 tl çok ucuz :D batarya süresi ne kadar acaba :)

enver_techno

enver_techno

Üye
süper bişey bu :D hemen almak istiyorum :) 720p ekran quad core işlemci :D 600 tl çok ucuz :D batarya süresi ne kadar acaba :)
valla 1800mAh yazdığına göre 1.5-2 günü rahat rahat çıkarırsın. Fazla kurcalamazsan 3 günü bile bulur. :oke:

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
520 tartismasiz

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
valla 1800mAh yazdığına göre 1.5-2 günü rahat rahat çıkarırsın. Fazla kurcalamazsan 3 günü bile bulur. :oke:
tamamdır usta :D listeye ekledim bunu da :) general mobile sağlam yapıyo telefonu nokia kadar olmasada :) inşallah bulurum bunu :)

Üst Alt