Öneri LG G5/Samsung Galaxy S7 Sizce Hangisi Daha İyi

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
LG G5/Samsung Galaxy S7 Sizce Hangisi Daha İyi
mrb arkadaşlar s7 veya lg g5 düşünüyorum sizce hangisi daha iyi özellik olarak hangisi daha az sorun çıkarıyor s7 edge düşünüyordum vazgeçtim 5.5 fazla büyük geliyor hangisi performans bakımından batarya performansı ve hangisi daha az sorunsuzdur şimdiden teşekkür ederim :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence s7 .

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu saatten sonra hala lg ye 2000 tl den fazla parayı vermeyi düşünüyorsan büyük risk derim sadece. Bu arada o para seviyesinde başka alternatifler de var htc 10 gibi.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s7 daha iyi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
peki s7 nin şarjı nasıl s7 edgeye göre

byAndroid

byAndroid

Üye
S7 iyidir

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
S7 edge bu konumda tek favori olur, yorumlarda olumlu fakat
cihaz asla darbe almayacak buz oluyor.
tercih tabi ama bu konumda ben olsam OnePlus 3 alırım veya V20
şahsen ben V10 ile iki üç gün oldu sorun yaşıyorum.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
S7 edge bu konumda tek favori olur, yorumlarda olumlu fakat
cihaz asla darbe almayacak buz oluyor.
tercih tabi ama bu konumda ben olsam OnePlus 3 alırım veya V20
şahsen ben V10 ile iki üç gün oldu sorun yaşıyorum.
şarj konusunda yarıda bırakmasın lg beni yeterki :D
5-6 saate bile razıyım ama lg az veriyor diyorlar s7 ne kadar veriyor şarj süresi

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
şarj konusunda yarıda bırakmasın lg beni yeterki :D
5-6 saate bile razıyım ama lg az veriyor diyorlar s7 ne kadar veriyor şarj süresi
Kullanıcıya göre degişir fakat Edge ile 7 saate yakın süre aldım
günlük kullanımda yapılacak herşey dahil,
V10 ile 5.5 saat aldım
OnePlus 3 ile 8 saat aldım
bu testleri yapmadan önce 3 gün bataryaları yorup denedim
karizmatik olarak cihazlarda güzel fakat
dedigin gibi şarj süreleri önemli
cihazın dayanıklıgıda önemli
OnePlus 3 hepsinin geciyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
turkishield

turkishield

Üye
bir lg hayranı olarak söylüyorum, G5 tam bir hayal kırıklığı oldu. S7 kesinlikle bu karşılaştırma için cevabım.

cemal1982c

Üye
Samsunglar para tuzağı falan diyorlar, araştırmalarımda 2 yıl sonra bozulmalar kitlenmeler hantallaşmalar olduğu söyleniyor, bence tercihini LG den yana kullanmalısın, Lg de bu sorunların hiç biri 2 yıl sonrası da dahil olmuyor.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
S7 edgeyi bi daha düşün derim 5.5 inc ama hiç hissettirmiyor ele uygun tasarlanmış telefonculara gidip eline alıp incele derim he illa s7 ve lg g5 arasında dersende s7 farkını ortaya koyar benim görüşüm 4-5 ay s7 kullanmadım herhangi bi sorunla karşılaşmadım ilerleyen zamanlarda sorun kasma vs yapsa bile rom yükler halledersin

furyzer0

furyzer0

Üye
Samsunglar para tuzağı falan diyorlar, araştırmalarımda 2 yıl sonra bozulmalar kitlenmeler hantallaşmalar olduğu söyleniyor, bence tercihini LG den yana kullanmalısın, Lg de bu sorunların hiç biri 2 yıl sonrası da dahil olmuyor.
Hocam siz onları g2,g3,g4 kullananlara söyleyin bir de. Yarısından fazlası servise gidiyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
internette bir araştırma yaptım ghost pek yokmuş lg g5'de çok nadir gördüm yorumlarda
ama s7'de bilmiyorumki kasmama hisside oluşsun istiyorum lg'nin yazılımı daha iyi diyorlar

furyzer0

furyzer0

Üye
internette bir araştırma yaptım ghost pek yokmuş lg g5'de çok nadir gördüm yorumlarda
ama s7'de bilmiyorumki kasmama hisside oluşsun istiyorum lg'nin yazılımı daha iyi diyorlar
Samsung s6 ya kadar tam anlamıyla berbattı. 6 ayda bir sıfırlamak bariz sistemi iyileştiriyordu ama gerek lollipopta yeni sanal makine gerek donanımların artması gerek de touchwizin de gelişmesi ile birlikte son zamanlarda gayet akıcı oldu. Bundan önceki çoğu yorum muhtemelen senin dediğin şekildedir ama s6 ve s7 kullanıcılarının yorumuna itibar etmen senin yararına olacaktır. Bence seçimlerinizi sadece lg ve samsung ile bırakmayın başka bir suru güzel marka mevcut piyasada.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
wegas23

wegas23

Üye
Lg G5 kullanıyorum yaklasik 1 aydan fazladır ve kesinlikle bi donma kasma vb sorunla karşılaşmadım ve bataryasi şahsen beni bi gün çok çok rahat çıkarıyor ve bende oyun oynayan özellikle internette takılan mobil veriyi hiç kapatmayan sarki dinleyen biriyim ama tabi sizin kullanimiza bağlı örnek verecek olursam ilk gün sarjdan çektim günceleme filan indirdi yükledi program indirdi Google play den onlari yükledi yüklü uygulamalari güncelledi ve cidden şaşırdım ortalama 5-6 saat ekran açık işlemci ram filan (tahminimce elbet o kadar indirme yükleme yapti ) kullanılarak dayandi bundan önce G3 32gb kullandim bilirsiniz onda 3000 mah batarya olmasina ragmen G5 de 2800 mah olmasina rağmen kesinlikle G5 kadar dayanmiyor ŞAHSEN BENİM GÖRÜŞÜM :
Lg G5 ile kendini aştı.
BOŞA DEMEMİSLER YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI YEME

Üst Alt