Nokia için klasör gizleme (Programsız)

Sponsorlu Bağlantılar

asi kral sonik

Üye
ewt bncde:D:D

alqoliq33

Üye
5800'da galeride gözükmesin istiyorsanız hafıza kartındaki cities klasörüne atın video ve resimlerinizi. O zaman galeride görünmez.

Buda bnden olsun verilmediyse.

Casy

Casy

Üye
Bu İşlem Keşke Javalarda da Yarasa

jackbr

Üye
5800 cities klasörü geçerli bir yoldur denedim oldu teşekkürler ...

uluzat

Üye
en ıyısı system klasorune kendımız ıcın olusturdugumuz klasore koyarak gızlemeye devam ...

bluenighT_497

Üye
nerden aldım bu 5800Xm yaa ömrümü yedi ömrümü !! :box:off::nono:

mert_anil

mert_anil

Üye
teşekkürler :)

kaptanblack

kaptanblack

Üye
x-plore programı ile dosyaları c'ye atarsanız bu şekilde de resimlerinizi vs gizleyebilirsiniz. (s60 v3 için)

nickimnickim

nickimnickim

Üye
n95 işe yarmadı arkadaşım

uguryıldız

Üye
n70 te olmadı kardeş

alphan415696

Üye
x-plore veya benzeri bir 3. parti dosya yönetici programdan haberi yok herhalde bu gizli dosyayı nasıl bulacağını bilmeyen arkadaşların :S

e iyi tmm da sakladığımız kişiler de bulamıcak mı bunu mal mısınz nesiniz eziq eziq konuşmayın

WastabMan

WastabMan

Üye
Yorumlara bakılınca işe yaramadığı ortaya çıkıyor. İşe yarasada; .sis yazıp gizlenen klasörü, eski haline getirirken görülmeyecektir ve nasıl eski haline getirilecektir ? Ve bir sorun daha var gizlenen klasörü nasıl açıp izlenip-dinlenilecek ? Buda akıllarda bir soru.

tapdk

tapdk

Üye
saollasın

salih1906baba

salih1906baba

Üye
hiç işlemio sallamayın lütfen ... :off:

japton

Üye
Cok güzel tsk

sanlımct

Üye
teşekkür ederim arkadaş

AnakondaTR

AnakondaTR

Üye
bilmeyen yok yinede saol

zagorex

Üye
5800 da denedim çalışıyor.Tşk

agit_cudi

agit_cudi

Üye
arkadaslar gızleyemıyorsa sızde x-plore programını kullanın butun sorunlarınıza cozum olacaktır... zaten nokıa nın ısletım sıstemı butur ozellıklere daha yatkın degıl o yuzden program kullanmak zorunlulugu doguyor..

lazkinq

Üye
arkadaslar bnim tel. Nokia N70 sis yazdm olmadı cnku acıyo dosyanın sonuna (.ram) yazdım dosya kayboldu.tawsiyem ram

Üst Alt