Nokia için klasör gizleme (Programsız)

Sponsorlu Bağlantılar

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
Nokia için klasör gizleme (Programsız)
Telefonumuzun menüsünden araçlar/dosya yöneticisini seçiyoruz.dosya yöneticisinde gizlemek istediğimiz dosyayı(video mp3 resim vb.) buluyoruz ve seçenekler bölümünden yeni isim ver 'i seçiyoruz ve dosyanın isminin sonuna .sis ekleyip çıkıyoruz şimdi dosyamız gizli durumda ,eğer normal duruma çevirmek isterseniz sonradan eklediğimiz .sis yazısını silmemiz yeterli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: 'İbrahim', srkn_ddemir, kıller_afg ve 9 diğerleri

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Standart Bir Bilgi Ama Yinede Teşekkürler... :oke:

Figo_78

Üye
tşk

üzgüşad

üzgüşad

Üye
n73te işe yaramıyo :/

Sehzade

Üye
5800 da ise yaramadı...

sevkg

sevkg

Üye
çok güzel bir bilgi teşekür ederim

hakanergene

hakanergene

Üye
teşekkür

kdr1903

kdr1903

Üye
zaten 5800 da işe yarasa şaşardım :D bende denedim olamdı.. ulen bi şu işimi halledemedim.. nası gizlioz bunu yaa.. adamlar ölebi galeri özelliği yapmışki .sis uzantısını bile şak die çıkartıo karşına.. bilgisinde de hala .jpg yazıo :D:D bi kandıramadık şu 5800'ı. bu işi kesinkes çözmem lasım.. herşeyin meydanda olması hiçmi hiç ii bişe değil....

erdalkazer

erdalkazer

Üye
Zaten .sis leyip gizlediğin dosyayı nasıl eski haline getiricen dosya gözükmùyor ki .sis silesin asdas :D

de.qucci

Üye
ei de kardesm bılqılrde .jpg yazıyosa deqısmemıstr o ama yınede 5800 acıyo sıs dosyasnı :D

mekanik

Üye
teşekkürler...

asdfghjklşi1q1

Üye
alllhım yha saçma sapan iş peşinde .sis ne .jpg oluer xD

atakan25

atakan25

Üye
eski haline getirmeyi nasıl yapcak çok zekisiniz hakikaten çok zekisiniz,bir kere gizli dosyanın ismini nasıl değiştircez

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
x-plore veya benzeri bir 3. parti dosya yönetici programdan haberi yok herhalde bu gizli dosyayı nasıl bulacağını bilmeyen arkadaşların :S

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler işe yarar ama gerek yok gizlemesini istediğim dosya yok:ehe

by_samci

by_samci

Üye
BEN N79 DA YAPTIM GAYET BAŞARILI ARKADAŞLAR ÇOK ABARTMIŞINIZ NASIL GERİYE GETİRİCEZ FİLAN olduuu eline sağlık kardeşşş :)

tuncayM35

Üye
Saolasın

bilalgull

Üye
5800 da gizleme programı yok mu ?eğer varsa linkini verirseniz çok sevinirim....:)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
5800 da olmadı :(

canturk

canturk

Üye
E 51 de olumsuz:)

Üst Alt