Nokia FP2 Dosyalarini Indir(ilk yayinlanan FP2)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

storovi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia FP2 Dosyalarini Indir(ilk yayinlanan FP2)
Merhaba Arkadaslar,
Daily mobile Forumda biri paylasmis bende size sunmak istedim.Cache dosyasini indirip Navifirm dosyasinin icine kopyaliyorsunuz ve daha sonra Navifirmi aciyorsunuz.Serveri Productions External i seciyorsunuz.Ve FP2 yi indirebilirsiniz...

Not:Bu isleme baslamadan önce Navifirmdeki cache dosyasini siliyorsunuz.iyi forumlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bence biraz bekleyin hataları bulup düzeltsin Nokia

ozan_35

Üye
Merhaba Arkadaslar,
Daily mobile Forumda biri paylasmis bende size sunmak istedim.Cache dosyasini indirip Navifirm dosyasinin icine kopyaliyorsunuz ve daha sonra Navifirmi aciyorsunuz.Serveri Productions External i seciyorsunuz.Ve FP2 yi indirebilirsiniz...

Not:ilk defa böyle bir paylasim yaptigim icin linki acemice koymus olabilirim.

arkadaşım dediklerini yaptık ama navide görünmüyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
görünmez arkadaşın önbellekte kaldığı için herkezinde indirebiliceğini sanmış neyse sağolsun gene paylaşım için

storovi

Üye
    Konu Sahibi
Bak sen öyle deyince bende süphelendim ve tekrar denedim hatta 059H048 ürün kodunu indirdim.Yol su; cache dosyasini indir rar dan cikart navifirm dosyasina atmadan önce navifirmdeki ön bellegi bosalt,daha sonra indirdigin cache dosyasini oldugu gibi navifirm dosyasina at.Navifirmi ac serveri Productions External yap ve hangi telefon ise onu sec.Yalniz suda var FP2 biliyorsun 603,700,701 ve 808 PV telefonlar icin cikti baska telefonlar icin bilmiyorum cikti mi?iyi forumlar

- - - Eklendi - - -

görünmez arkadaşın önbellekte kaldığı için herkezinde indirebiliceğini sanmış neyse sağolsun gene paylaşım için
Benim ön bellekte kalmadi ki,yazida da anlattigim gibi baska forumda birisi paylastigi icin bende o dosyayi sizinle paylastim.Ve ben deneyip sonuc aldigim icin size önerdim.

- - - Eklendi - - -

arkadaşım dediklerini yaptık ama navide görünmüyor
isleme baslamadan önce navifirmdeki cahce dosyasini siliyorsun.

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: storovi

fnldstntn

Üye
Arkadaşlar bu sürüm hatalı olduğu için kaldırıldıyani yüklemenizi tavsiye etmem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt