Nokia E72 hayranlari ve sorunlari burda bulusalim!

Sponsorlu Bağlantılar

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 hayranlari ve sorunlari burda bulusalim!
Evet arkadaslar dunyanin en iyi 6. Telefonu olarak katogorilendirlen E72 gercekten zarif ve kullanisli bi telefon. Bi alan her halde yillarca kullanabilir. Nokia E serisinde bi cinar agaci daha dikti.
Sizlere sormak istedigim E72 de en cok hosunuza giden ozellikler ne?
Ben ilk cvp veren olarak, benim en cok hosuma giden telefonun bi erkekgin elinde hah deyip oturusu :D
ya sizlerin?
Bu arada sorun yasayanlarada burdan yardim edebiliriz. Demi arkadaslar? ;)

bozkurduz

bozkurduz

Üye
En çok hoşuma giden yanı: Karizması ;)

erkara_64

arkadaşlar bende bir E72 kullanıcısı olarak s
per bir telefon diyebilirim..yanlız bunun abisini almayı düşünüyorum:))))Nokia-e7
bunuda kesinlikle elden çıkarmayı düşünmüyorum....

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende bir E72 kullanıcısı olarak s
per bir telefon diyebilirim..yanlız bunun abisini almayı düşünüyorum:))))Nokia-e7
bunuda kesinlikle elden çıkarmayı düşünmüyorum....

Evet güzel bir telefon ama buda ıphone, 5800, vb. modellerin sınıfın giriyor yanı büyük ve touch ekranla beraberinde byük q klavyeye sahibine olması E72 katogorisine dahil olmaz.Ama touch kullanıcıları için ideal bi model :evet::evet::evet:

micqrop

Üye
e72 harika bir telefon dün itibariyle artık yapamadıgım hiçbişiyin olmadıgını anladım.
youtubenin e72 programını indirdim ve artık videooları indirmeden direk izleyebiliyorum varmı böyle bişi ya
e72 forewer :)

mehmetsinan56

Üye
e72 harika bir telefon dün itibariyle artık yapamadıgım hiçbişiyin olmadıgını anladım.
youtubenin e72 programını indirdim ve artık videooları indirmeden direk izleyebiliyorum varmı böyle bişi ya
e72 forewer :)
youtubenin E72 programını nerden indirdin peki?

YasirN

YasirN

Üye
GPS ve OS9 olması

chausin

Üye
versiyon günceledikten sonra java problemini hala çözemedim nasıl yardımcı olabılırsınız

talat070

Üye
slm.nokia e 72 ye flash programı nereden bulabilirim.açmaya çalıştığım videolarda kocaman bir F harfi görmeye bıktım.şimdiden teşekkürler

onurksk

onurksk

Üye
1-Siyah renkli E72 kullanıyorum ve hiçbir yerinden ışık sızması yada kasa gıcırdaması yok sorunsuz.
2-Wlan taraması çok güçlü hem evde hemde işte şifreli(harf+sayı kombinasyonu) wlan kullanıyorum sorunsuz bağlanıyor.
3-Gps bağlantı hızı mükemmel sadece tümleşik gps olarak kullanıyorum şebeke yardımını kapattım yinede çok hızlı bağlanıyor ve ücretsiz navigasyon çok iyi yönlendirme yapıyor haritayı güncelleyin yenisi çıktı.
4-Wlan ile bağlanarak Youtube üzerinden hiç takılma yada kasılma olmadan tam ekran video izliyorum bütün videoları açtı.
5-Temalarda hareketli geçiş özelliği biraz yavaşlatıyor ben kapattım.
6-Kamerası bence çok iyi 5 mp yeterli düzeyde tatmin ediyor.
7-Orjinal nokia kulaklığın ses kalitesini hiç beğenmedim ama sony kulaklıkla radyo kalitesi dehşet diyebilirim.

talat070

Üye
arkadaş flash player sorununu nasıl çözdün?yardımların için şimdiden teşşşk

aytac75

aytac75

Üye
herkese merhaba, basit bişey soracağım e72 nin ortasındaki optik navigasyon tuşunun çevresinde uyku modunda iken ışık yanıp sönüyormuş bunu kendi telefonumda ayarlayamadım bilen varmı?

aytac75

aytac75

Üye
ben 4 aydır kullanıyorum ve memnunum diyebilirim. nokia bu cihazda müşterilerinden gelen şikayetleri dikkate almış. benim tespit ettiğim ilk kusuru e serisi telefonlardsa genelde bulunan bir hastalık, pikseli alçak veya yüksek bir telefonla çekilmiş bir videoyu oynatmıyor. başka da bir sıkıntı yaşamadım mobil durumda iken hiçbir şeyden mağrum kalmıyorsunuz. bu arada yukardaki soruma cevap bekliyorum....şimdiden teşekkürler...

freatily

Üye
arkadaşlar e72 xplore uyanını bulamadım bilen varsa paylasabıkırmi tşler

theemnt

theemnt

Üye
güzel tel.

akerim19

Üye
Bende yeni katıldım E72 :)

cuneyt22

Üye
herkese merhaba, basit bişey soracağım e72 nin ortasındaki optik navigasyon tuşunun çevresinde uyku modunda iken ışık yanıp sönüyormuş bunu kendi telefonumda ayarlayamadım bilen varmı?

Dediğin şeyi dogru anladıysam eğer
Menu/ kntrl paneli / ayarlar /genel /kişiselleştirme / bildirim ışıkları /beklemede ışığı / AÇIK

Optik navigasyon tuşu nette gezenirken cok kolaylık sağlıyor. Ayrıca dahili gps alıcısı sayesinde ücretsiz navigasyon yapabiliyoruz. ELektrik kesilirse kibrit yada çakmak arama derdi yok :D Space tuşuna basılı tut flash' ı acılsın telefonun el feneri olsun :) Tuş kombinasyonu cok iyi. E71 ' e nazaran daha yumusak ve daha akıcı harflari daha kolay tuşlayabiliyorsunuz. birde sensor var ama sensor programı kullanmıyorsanız kendi programları pek bir işe yaramıyor..

EDİT: E71 'de aradıgınız numara meskul ise telefon 4-5 saniye kilitleniyordu. Genellemede kilitlenme sorunu var 4 arkadasıma da ben aldırdım hepsinde aynı sorun cıktı.. :D E72 de böyle bir sorun yok.. Hızlı telefon numarası tuşlanırsa hafif bir donma oluyor o kadar :(:(

onderche

Üye
telefon gerçekten güzel hızlı wifisi program ve calismasi güzel uyarlanmış bir çok şeyini çözmekte zorluk çektim bazı programları calistirmiyorrdu vs.. vs. ama okey java oyunlarına giremiorum internett üzerinden ve face'de video acmiyor ama youtubede aciyor rahatlıkla birde mesajlaşırken gelen bazı yeni mesajlar 1 saat geç geldi görünüyor bu konuda bilgisi olan varmı veya karşılaşmış olan

akula

akula

Üye
sensör uygulaması yükleyen varmı hiç ben bir kaç deneme yaptım hiç biri çalışmadıda

Üst Alt