Nokia E72 de bir uygulamayı açtığımda internet ayarlarından javayı aktifleştirin uyarısını aloyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

redxdevils

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 de bir uygulamayı açtığımda internet ayarlarından javayı aktifleştirin uyarısını aloyorum?
arkadaşlar sorunumu kısaca anlatayım.hazır 372 almışken msn kullanmak lazım.ebuddy adlı programı indirdim.çalıştırdım ve en baştan internet ayarlarından javayı aktifleştirin veya daha sonra tekrar deneyin yazısı çıktı.bekledim ama hep aynı hata.interent ayarlarını bulamadım.buldum ama ajvayı bulamadım.daha telefonu alalı 2 gün oldu.gerekli şeylerini yapamıyorum.ilk başta bu javayı daha sonra gerekli bilgiler biliyorsanız Nokia E72 modeli hakkında lütfen yardım edin...? şimdiden yardımlarınız ve verdğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

micqrop

Üye
dostum aslında hiçbir messenger yazıllımı yuklemeden msn e de gireblrsn.
1. alternatif: Wireless ararken orada enable gizmo web flaan yazar ona tıkla oradan msn e girebilirsin.
2.alternatif: Ebuddy nin mobile telefonlar için olan yazılımı bencede hatalı bende basta kullanamadım sen direk ebuddy e web tarayıcından gir oradan msn e bağlan.

Üst Alt