Nokia E71 Ovi Maps Haritayı Görüntülemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n0_name

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E71 Ovi Maps Haritayı Görüntülemiyor
Merhaba arkadaşlar,
Telefonum Turkcell tabanlıydı.Sitedeki programla kodunu degistirdim ve versiyonunu 510.21.009 'a yükselttim.Ancak bu gunden sonra onceleri kullanmıs oldugum Ovi Mapsi telefonda kullanamıyorum.Nokia suite yardımıyla attım haritayı ama bir turlu ayrıntılı gözükmüyor.Sadece İstanbul'un avrupa yakasının bir bolumu ayrıntılı diger yerler açılmıyor.Hard Format dahi attım.Bir çok sefer tekrar yukledim haritayı ama işe yaramıyor.Lutfen kafayı yemek uzereyim.Neden boyle oluyor.Bir çozumu varmıdır.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkurler...
Saygılarımla.

Üye Kullandığı cihaz: Nokia E71Firmware: 510.21.009Hack: Hayır
[COLOR=#fafafa !important]

[/COLOR]​

abay58

abay58

Üye
Arkadaşım bendede aynı sorun var. Siz çözüm bulabildinizmı.

mstf_l

mstf_l

Üye
allah allah herseyi yapmısın diyebilecegim hicbir sey yok

deforze

deforze

Üye
kvk garantisi varsa servise götür 1 gün içinde harita güncellemesi atarlar

n0_name

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu ilginç bir şekilde hallettim.Yeni versiyonu yukledikten sonra 2gblık hafıza kartı almıştım.Hafıza kartı çalışıyor.Hiç bir problemi yok.Markası Sandisk.Sonra eski 256mblık hafıza kartımı taktım.Tekrar attım Ovi Suite ile.Ve açıldı.Hic bir sorun yok.Yani hafıza kartından kaynaklanan bir problem.Ama hafıza kartım calısıyor.Kullanabiliyorum.Ama neden haritaları kabul etmiyor anlamış değilim.Gidip değiştiricem.Mesajlarınız için teşekkürler.Kardeşim umarım sendeki sorunda bu şekilde hallolur.
[COLOR=#fafafa !important]

[/COLOR]​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt