Nokia E6-00 Kilit Kodu

dostpolat

Üye
    Konu Sahibi
Selam konulara baktım ama bir türlü beceremedim elimde Nokia E6-00 model telefon var kilit kodunu unuttuğum için açamıyorum.
Phonix gibi proğramlar denedim Rm-609 dosya indirdim videodaki gibi yapmaya çalıştım ama olmuyor telefon bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Fabrikadan çıkan kod 12345 djr

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bb5 service tool kullan

• Beğen
Tepkiler: dostpolat
fatihmentes

fatihmentes

Üye
5 tane sıfır veya 12345 dene bakalım

Son düzenleme:

dostpolat

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fabrikadan çıkan kod 12345 djr

5 tane sıfır veya 12345 sene bakalım

denedim hepsini olmadı
Mesaj birleştirildi:

Bb5 service tool kullan

Şimdi deniyorum bakalım olacak mı ?
Mesaj birleştirildi:

Bb5 service tool kullan

Hocam oldu çok şükür tşk ederim ama ingilizce oldu türkçe dil seçeneği yok nasıl yüklerim ??

Son düzenleme:
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmentes ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
denedim hepsini olmadı
Mesaj birleştirildi:

Şimdi deniyorum bakalım olacak mı ?
Mesaj birleştirildi:

Hocam oldu çok şükür tşk ederim ama ingilizce oldu türkçe dil seçeneği yok nasıl yüklerim ??
Hocam biraz İngilizce öğrenmem gerekecek. Türkçesi yok programın

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmentes ve gonyalı
Hasand.

Hasand.

Üye
Direk evols cfw yükle dead flash ile sorun çözülür

dostpolat

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt