nokia e6-00 ile takaslı nokia 500.ilan eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulsssss

Üye
    Konu Sahibi
nokia e6-00 ile takaslı nokia 500.ilan eklendi
bir yıl daha garantisi devam ediyor faturali ve tam aksesuarlidir. Sahibinden ilanı:

Son düzenleme:

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
İlana 24 saat saat içinde kurallar gereği görsel ve takas fiyatı ekleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

bulsssss

Üye
    Konu Sahibi
güncellendi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende e6 var garantisi bitik kutusu 5 tane kılıf şarj aleti mevcut

bulsssss

Üye
    Konu Sahibi
bende e6 var garantisi bitik kutusu 5 tane kılıf şarj aleti mevcut

fotoğrafları atabilir misin özelden de mesaj atabilirsin. Telefon ne durumda garanti benim için çok önemli değil fatura veya kutu olması sorunsuz kullanılabilmesi, birde cihazın çok yıpranmamış olması. Bu arada önemli bir tamir gördü mü cihaz yazarsanız iyi olur.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
fotoğrafları atabilir misin özelden de mesaj atabilirsin. Telefon ne durumda garanti benim için çok önemli değil fatura veya kutu olması sorunsuz kullanılabilmesi, birde cihazın çok yıpranmamış olması. Bu arada önemli bir tamir gördü mü cihaz yazarsanız iyi olur.
Tamir görmedi bi kere bile servise gitmedi yıpranma olarak kozmatik sorunları var çizik falan şuan resimleri atamam telefon memlekette ben başka şehirdeyim

bulsssss

Üye
    Konu Sahibi
Tamir görmedi bi kere bile servise gitmedi yıpranma olarak kozmatik sorunları var çizik falan şuan resimleri atamam telefon memlekette ben başka şehirdeyim

istanbul içi takas olur tuşları rahat bassn ağır çizik yoksa önemli değil resimleri atınca konuşuruz hocam

sLeepLe

sLeepLe

Üye
istanbul içi takas olur tuşları rahat bassn ağır çizik yoksa önemli değil resimleri atınca konuşuruz hocam
tamamdır hocam memlekete gittiğimde özelden pm atarım resimlerini. tuşlarda sıkıntı yok rahat basıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...