NOSTALJİ SERİSİ - Nokia 500 İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
    Konu Sahibi
NOSTALJİ SERİSİ - Nokia 500 İnceleme
2011 yılı Ağustos ayında çıkan bu telefon Nokia'nın ilk 1 Ghz işlemciye sahip cep telefonu olarak biliniyor.

Ön tarafı çoğu telefona nazaran keskin bir yapıya sahip olan Nokia 500 aynı zamanda eğimli bir arka kapağa sahip. Kutu içerisinden farklı renklerde 3 adet arka kapak çıkıyor.

1110 mAh batarya ile beslenen 3.2" 360 x 640 px ekran ise hem kaliteli bir görüntü veren hem de taşımayı kolaylaştıran ayrıntılardan bir tanesi.
Herhangi bir ön kameraya sahip olmayan telefonda ise 480p 15fps çekim yapabilen 5.0 MP'lik bir arka kamera bulunuyor. Çekeceğiniz fotoğraf ve videoları
depolamak için ise 32 GB boyutuna kadar yükseltebilen hafıza kartı ve 2 GB boyutundaki dahili hafıza bulunuyor.

Kamerasının hemen yanında ise bir adet hoparlörü bulunan model maalesef stereo bir ses deneyimi yaşatamıyor kullanıcılarına.

Tüm bunların dışında kanımca günümüzde bile hala kullanılabilecek bir telefon olan Nokia 500 belki bir dönemin efsanesi olamamış lakin benim hayat kalitemi şu zamanda bile arttıran kullananı üzmeyecek türden bir cihaz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bunu ben bilmiyorum nasıl kaçırmışım

Hasand.

Hasand.

Üye
Ben bu cihazdan 3 tane kullandim simdi elime bir tane daha gecti ama cihazin batarya takilan soketi kirmislar şaka gibi acaba lehim atsam calisir mi ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben bu cihazdan 3 tane kullandim simdi elime bir tane daha gecti ama cihazin batarya takilan soketi kirmislar şaka gibi acaba lehim atsam calisir mi ?
Soketi söküp aynı soketten bulup takabilirsin. Dediğini de dene bakalım ne kaybedeceksin ki. Ben 1100'da dediğini yaptim çalıştı.