Nokia C7 Belle Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wheldown

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Belle Problemi
selamun aleyküm ya arkadaşlar symbian^3 anna idi telefonum belleye yükselttim yükseltmez olaydım.internette o kadar araştırmama rağmen symbian^3 anna yı tekrar geri yükleyemedim nokia storede meet symbian anna diye buldum ancak nokia suite geçersiz bağlantı falan dedi.bugün telefonu kvk ya yollamak istiyorum acaba eski symbian annaya geri alırlarmı yollasam tereddütte kaldım

wheldown

Üye
    Konu Sahibi
bunu görmüştüm sanırım arkadaş kendisi düzenlemiş ben eski orjinal halini istiyorum kvk ya yollasam yapmazlar heralde ama yinede yolliyim teşekkür ederim bilgin için

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Ben Belle yaptığımda pişman olmuştum.Keşke anna kalsaydı falan demiştim.Kvkya Nokia Shop'a falan uğradım.Tekrar anna olamaz mı diye.Mümkün değil dediler.Bende forumda araştırmaya başladım.Arkadaşın verdiği linkten downgrade yapıp Anna yapmıştım.Şu anda Belle refresh :) Kendisi düzenlediği cfwde var nasıl downgrade yapılacağına dair bilgide var.Sen navifirmdne orjinal annayı indirip flashlıyorsun zaten nokianın kendi verdiği anna o.

wheldown

Üye
    Konu Sahibi
dediğiniz programdan indirmiştim eski sürümü phoneix di yanlış hatırlamıyosam o programla dead phone yapmıştım fakat telefonu açtığımda tekrar belleydi bellenin sevmediğim yönleri telefonun kamerası değişti.video izlemelerde sıkıntı var kimi zaman sim kart takın deyip kendi kendine başlatması birdaha indiriyim o zaman şansımıza ne yapalım olmassada gidip satacam telefonu o derece bıktırdı

Dumbledore

Dumbledore

Üye
dediğiniz programdan indirmiştim eski sürümü phoneix di yanlış hatırlamıyosam o programla dead phone yapmıştım fakat telefonu açtığımda tekrar belleydi bellenin sevmediğim yönleri telefonun kamerası değişti.video izlemelerde sıkıntı var kimi zaman sim kart takın deyip kendi kendine başlatması birdaha indiriyim o zaman şansımıza ne yapalım olmassada gidip satacam telefonu o derece bıktırdı

​Yav dur sakin ol :) Çözümü var burada.

wheldown

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah dediğin gibi becerebilirim denicem yardımın için teşekkürler

hizan

hizan

Üye
arkadaşım yarın akşam bana özelden pm at annaya dönüş iç,in yardımcı olayım kesin dönüş oluyor.

bu akşama bakamıyorum çok işim var ancak yarın akşam yardımcı olurum.

konyarapp

Üye
Arkadasim ne yaptın geçtin mı anmaya ? Bende aynı senin gibi düşünüyorum su anda biktirdi belle.kamera değişti.anna ya donebilirsen banada yardımcı ol lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...