nokia c7 için symbian belle firmware

Sponsorlu Bağlantılar

aristotheles

Üye
RAM olarak demek istedi arkadaş sanırım.Bir de Nokia resmen sürmedi daha Belle'yi sızıntı.Resmi çıkış tarihi biraz daha yaklaşınca C7'de sızar belki. Ama bu zıkkımlar çıkar çıkmaz atlamamak lazım benim C7 24.01 Anna ile şarjı 3 günden 1'e düşürünce tokat yemiş gibi oldum.4-5 gündür zombi gibi geziyorum.

uribaju

uribaju

Üye
alman v22yi yüklemenizi öneririm nerdeyse kusursuz c7ler için v24ü hemen yüklemeyin şarj sorunu varmış

figo2121

Üye
alman v22yi yüklemenizi öneririm nerdeyse kusursuz c7ler için v24ü hemen yüklemeyin şarj sorunu varmış
benim metal modeli hangi alman versiyonunu yüklemem lazım. v22 belle değilmi?

aydındogan

Üye
Arkadaşım forumlara iyi bak belleyi bir arkadasımız tamamen türkçelestirmiş bende yüklü ve harika calısıyor hiç bir uygulamada hata yok hepsı duzgun calıısıyor bılgın olsun ama n8 ıcın sanırım baska modellere olup olmadıgına bır bak

fatih982

fatih982

Üye
bırakın şarj sorunun geldiği gibi v24 e geçtim sarj sorunu yok aklınıza takılmasın

slant1111

slant1111

Üye
bende de yok şarj sorunu.

ciwan__47

ciwan__47

Üye
anna da cok sorun cıkıyor artk belle cıksa da sorunlar gitse yada annadaki sorunları halletseler telefon da kendine gelse degerini haketse..

• Beğen
Tepkiler: n000k

cemal344

Üye
bu belle ne zaman çıkacak yahu .

ozgurde

Üye
anna ağlaya ağlaya çıktı belle buna göre bence bahaa doğru çıkar :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
annada şarj sorunu falan yok :s
şarzımda sorun var diyorsanız yeniden yükleyin

SilentOne

SilentOne

Üye
yoo bnde hiç sorun yaşamadım

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Arkadaşlar rky yüklemiş ama telefonun açılması hatalı diye hata vermiş ve telefonun ekranı ters dönmüş.Kaynak : Dailymobile.com

serkan_karakose

Üye
kardes bende de c7 var ve annayi nasil yukleyebilirim yardimci olur musun

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Rky yüklemiş... Fakat N8'in flash dosyasını attığına &100 eminim. Çünkü aynısını bende denedim, telefonun ekranı ters oluyor ve telefon açılması hatalı servisinizle görüşün yazıyor.... Yani daha C7 için sızdırılmış flash dosyaları yok....

private_hawk

Üye
arkadaşlar nokia 701 diye bir telefon çıkardı. c7 den tek farkı işlemci hızı.belleyide bu yüzden bu telefona koydu.çok yakında belle c7 için çıkar ancak istediğiniz performansı alamazsınız.anna kullanmak en iyisi.ayrıca annada şarj sorunu olsa nokia neden bu güncellemeyi versin.yani hepimiz zekiyiz nokia mı...?