Nokia C6 mı ? Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro mu ? HTC Wildfire mı ?

• 7 Mayıs 2011
  • 1249 Okunma
  • 8 Cevap

Nokia C6 mı ? Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro mu ?

1. Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro

oy sayısı 4
    66,7%
  2. Nokia C6

oy sayısı 2
    33,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2si arasında kaldım ben açıkçası sonyden yanayım çünkü bana göre en büyük avantajı işletim sistemi. Nokia c6 da hantal symbian 3 varken sony android kullanıyor. Sizin de yorumlarınızı almak istedim sizce hangisi ?

Not : Listeye HTC Wildfire da eklenmiştir . Ben en başında wildfire a niyetlenmiştim fakat kamerada otofokus olmadıgı söylenince vazgeçtim.,

Benim için önemli olanlar :

- İşletim sisteminin hızı ( Nokia bu yüzden kaybediyor bence )
    - Kamerası iyi olmalı ( HTC Wildfire da da bu yüzden endişeliyim hepsi 5 mp fakat htc de otofokus yok )
    - Müzik çaları ve video oynatıcısı kaliteli olmalı yani hem çok format desteklemelei hem 3.5 mm jack girişi olmalı hemde hoparlörü iyi olmalı ( Bu konuda 3üde iyi )
    - Boyutları makul seviyede olmalı ( Sony de bu yüzden endişe yaşıyorum ekranı küçük gibi geliyor videolarda falan )
    - Rahat mesajlaşılmalı ( Nokia da ve sony de fiziksel klavye mevcut )
    Şarj süresi sorun değil günümün 8 saati okulda geçiyor haftaiçinde , o sürede kapatırım o kısmı sorun değil benim için.

Yazan: DarKeXRam
  2. xperia x10 mini derim ikiside aynı özellikte ama c7 de autofocus yok bence önemli bi özellik ondan xperia x10 mini derim :evet:

3. Nokia C6'da Symbian 3 yoktur. Symbian S60 V5 vardır. Bence de Xperia X10 mini pro daha iyi.

4. Ama sonuçta symbian hep hantal .

5. ikisi arasından x10 mini pro ama onunda ekranı çok küçük :)

6. Seçenekler arasına HTC Wildfire'ı da ekledim fakat ankette mevcut değildir.

7. c6dan kastım c6-01 değil sadece c6 :D

8. Ozaman sony xperia

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 17:24