nokia c6-01

Sponsorlu Bağlantılar

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01
merhaba arkadaslar iyi gunler ben 2 ay once c6-01 aldim. aldigimda sorun yokdu class4 sdcardl cokda hizli deildi ama telefoon hizli idi.bissurude program vardi icinde ama donma kasma olmuyordu.ilk kasmasi okulun aciliigi gun idi bennde gittim 16 gblik samsung evo 48mb\sn ye class 10 sdcard idi.onu takdim yine sorunsuzca kullaniyordumm. telefona format atiyorum.sdcardaa foormat atiyorum olmuyor ama sorun yazilimsal eminim
3 gun once boyle oldu.

asigsasi

asigsasi

Üye
pc den biçimlendir din mi ?

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
Evet şimdi terlerin içinde yeni bir sey buldum simi cikarinca ve format atinca dokunmatik calisiyo ama simi takip acdigimda gidiyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefona Dead Flash at Hafıza Kartınıda PCde Tarat Biçimlendir. Virüs Var Sanırım

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
O nasıl atılıyor bu arada değerli mesajlarınız için teşekkurler
Forum icerisinde gezindim biraz ama dead flash yok yada ben bulamadim c6-01 dead flash dedim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O nasıl atılıyor bu arada değerli mesajlarınız için teşekkurler
Forum icerisinde gezindim biraz ama dead flash yok yada ben bulamadim c6-01 dead flash dedim
Buyur
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Büyük İhtimalle Yazılımsaldır Seninki Virüs Olabilir Yine Yaparsa Başka Telde Dene Birde Ama Biçimlendirmesi Lazım Sorun Çıkartmaması Lazım Kart Uyumsuzluk Yapmaz Heralde Sanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
Simsizde gitti dokunmatik ama ben teshisi koydum ya sim takili olmayinca calisiyo ya sdcard yada tam nokia yazisunda pilini filan cikariyom bi kac sefer oylede calisa biliyo hersey ayni iken 3 gun once sapa saglamdi
Şu anda tab 4 t232ye takdim simimi paketten giriyorum buraya baska nokia c6-01 bulup simimi denemem imkansiz gibi bir sey

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Simsizde gitti dokunmatik ama ben teshisi koydum ya sim takili olmayinca calisiyo ya sdcard yada tam nokia yazisunda pilini filan cikariyom bi kac sefer oylede calisa biliyo hersey ayni iken 3 gun once sapa saglamdi
Sim Yuvasını Filan Güzelce Kontrol Et Oturuyormu Toz Varmı Filan Diye Belki Sim Eskidr Yada 128 KB Filansada Olabilir Ama İlk Defa Duyuyorum Dead Flash Attıktan Sonra Daha Doğrusu Öncesi Hafıza Kartını Çıkart Öyle Dene Yine Yapıyormu Diye Yapmazsa Biçimlendir Tak Hafiza Kartını Dene Tekrar
Şu anda tab 4 t232ye takdim simimi paketten giriyorum buraya baska nokia c6-01 bulup simimi denemem imkansiz gibi bir sey
Aynı Telefon Olmasına Gerek YOk

asigsasi

asigsasi

Üye
@DarkredBlue61 videolu dead flash konusu aç biraz açıklayıcı konuyu üst konu yapayım :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve yiğit bey

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
Dead flashi bugun deneyemem maalesef yagrin aksam evden deniycem. Sorun yazilimsal simdede eskiden sıkıntı yokdu. 128 kb avea yeni sim. Yani telefondan 2 hafta once aldim.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 videolu dead flash konusu aç biraz açıklayıcı konuyu üst konu yapayım :)
Tamam Mübarek O Kadar Kişi Açmadı Bana Açtırıyosun Ne Deyim Tamam :D
Dead flashi bugun deneyemem maalesef yagrin aksam evden deniycem. Sorun yazilimsal simdede eskiden sıkıntı yokdu. 128 kb avea yeni sim. Yani telefondan 2 hafta once aldim.
64 KB Filan Dene Olmazsa Belkide Ondan Yapıyordur

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Tamam Mübarek O Kadar Kişi Açmadı Bana Açtırıyosun Ne Deyim Tamam :D

64 KB Filan Dene Olmazsa Belkide Ondan Yapıyordur
daha önce açan oldu ancak başka sisteme geçtikleri için konular da öldü gitti :)

• Beğen

yiğit bey

Üye
    Konu Sahibi
Sanmiyorum yine dokunmatik calismiyor :(
Şimdi pcden dead flash aticam
yapamadım yardımcı olabilir misiniz ?
bu arada şu anda dokunmatik çalışıyo ama kalıcı degil eminim.nokia suit ile yazılımı yeniden yükledim yüklendi açdıgımda dokunmatik yine çalışmıyordu.hard format attım.şu anda çalışıyo ama son uygulamlarda yükleyici çalışdı hemen donmaya başladı biraz tuslarına filan bastım zar zor dokunmatik çalıştı.yükleyiciyi kapamaya çalıştım bi kaç sefer kapandıda şu anda dokunmatik çalışıyor
sorun halenn yazılımsal. açdım telefonu şimdi dokunmatik çalışıyodu kullandım. koydum sonra baktım yine gitmiş.
neyse zaten degişecek o dokumatik.

• Beğen