Nokia c6-01 video çekerken donma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 video çekerken donma
bn nokia C6-01 kullanıyorum ama video çekerken donmalar yaşıyorum sizce bu sorunu nasl çözebilirim?

anılbaran

anılbaran

Üye
konu yerı yanlıs . Symbıan 3 bölumune açmalıydın

pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
anılbaran arkadaşım tmm konu yanlış olabilir ama daha bn bu forum işlerinde acamiyim bn o yüzden ama senin bana yardımın dokunabilirmi acaba:megafon::vur

anılbaran

anılbaran

Üye
daha önce varmıydı bu sorun ? Ne zaman oldu .

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım hafıza kartını biçimlendirmeni tavsiye ederim. Sonra telefonu kapat aç, ek olarak; haritaların silindiği için nokiasuite yada telfonun harita yükleyicisinden haritanı tekrar indir.

pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını biçimlerdirdim 2 dk lık video çektim sorun olmadı ama haritaları kurdum boş alan 1,3 GB oldu yine 2dk lık video çekiyim dedim donmalar oldu bu arada ilginize :tşk:

anılbaran

anılbaran

Üye
rica ederiz

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hafıza kartını biçimlerdirdim 2 dk lık video çektim sorun olmadı ama haritaları kurdum boş alan 1,3 GB oldu yine 2dk lık video çekiyim dedim donmalar oldu bu arada ilginize :tşk:

Kamerayı çalıştır ayarlar konum bilgilerini kaydet bunu hayır yap.

susu44

Üye
telefonun son güncellemelerini yap bende o şekilde düzelmişti gene olmazsa 10class hafıza kartı kullan diğer kartların hızı yetmiyo hd video çekimine

pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
son güncellemelerin hepsi yüklü ilginize :tşk:

pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bayadan beri hiç foruma girmemiştim. 2 gün önce telefonun güncellemelerinde nokia belle yi gördüm teli pc'ye bağlayıp ordan nokia belle'yi yükledim.şimdilik bi problem yok. ilginize:tşk:

pomak2010

pomak2010

Üye
    Konu Sahibi
Konu deleted.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...