Nokia C6-01 Şebeke Problemi - ACİL YARDIM...

Sponsorlu Bağlantılar

netsea255

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 Şebeke Problemi - ACİL YARDIM...
Öncelikle herkese selamlar.

Telefonum yaklaşık 1 aydır şebeke problemi yaşıyor. Modu 3G yapınca hattımı görüyor ancak Çift ve GSM modu yapınca şebeke desteklenmiyor. Bu nasıl iş anlamadım. Sorun kesinlikle telde hatta problem yok. Hattı 5 10 dk falan telden çıkarıp beklettikten sonra takınca arada çalışıyor bazende görmüyor. Anten çubuğu da 3g ye alınca az çekiyor. Telefonumda donanımsal sorun mu var sizce ? Birde 4-5 ay önce 3G widgeti yüklemiştim. Widgeti aktif yapınca güç tasarruf modu kapalı olduğu halde 3g widgeti çalışıyor ama bu seferde hattı görmüyor. Bence tüm sorun widgetten kaynaklanıyor. Widgeti sildiğim halde durum aynı . Benim düşüncem yazılımsal olarak widget gsm-çift mod-3g geçiş ayarlarını bozdu ve şimdi de 3g hariç diğer modlar şebekeyi desteklemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

-MaxiMod uygulaması Sizce sorun yaratırmı konu ile ilgili.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​dediğin gibi bozmuş olabilir,bilgilerini yedekleyip temizden bi format at istersen

netsea255

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler cevabınız için. Formatı en son çare olarak görüyorum.

- - - Eklendi - - -

Yok mu çözüm önerisinde bulunabilecek biri ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben de fp1 in ev ekranı widgetlerini yükledim sis dosyasından..yarım saat sonra tel reset atmaya başladı,bence son çare format attım

Anil-D

Anil-D

Üye
bende sorun yok valla

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yüklenen uygulamaların cihazın çekim gücünü etkileyeceğini sanmıyorum ama format atmak işe yarayabilir

Üst Alt