Nokia C6-01 mesaj yazmayla ilgili lütfen yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogusch

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 mesaj yazmayla ilgili lütfen yardım..
Mrb. arkadaşlar, ben C6-01 aldım ama msj yazarken alfasayısal tuş takımı aralarında aralık var, elim ister istemez öteki sayıya gidiyor.. Bundan önce C5-03 kullanmıştım msj yazarken baya rahattım doğrusu.. Bunu düzeltme gibi bi ihtimalim var mı ?
Yardımlarınızı bekliyorum..

_-_ceza_-_45

_-_ceza_-_45

Üye
Mrb. arkadaşlar, ben C6-01 aldım ama msj yazarken alfasayısal tuş takımı aralarında aralık var, elim ister istemez öteki sayıya gidiyor.. Bundan önce C5-03 kullanmıştım msj yazarken baya rahattım doğrusu.. Bunu düzeltme gibi bi ihtimalim var mı ?
Yardımlarınızı bekliyorum..

orjinal temalarda bu tür sorunu bende yaşadım. tema değiştir tuşlar birbirine yakınlaşıyor veya belle ye güncelle onda böyle bi problem yok :oke:

dogusch

Üye
    Konu Sahibi
Temayı değiştirdim fakat sorun gitmedi.. Belle' ye nasıl yükseltebilirim ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nokia süit 3.3.86 sürümünü pcye ındırmen gerek önce tabı pc varsa

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
belleye güncelle hatta qwerty kullan alışırsın zamanla ben inat ettim alıştım şimdi alfasayısalla yazmak hammallık geliyor ;)

dogusch

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)
qwerty' e alışmak için çok çaba gösterdim ama hep yandakı harfe basıyorum zor oluyo gerçi bu amoled olduğu için daha kolay olabilir :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
e71 kullanıyordum bu telefonu aldıgımda yere vurasım geliyordu hiç seri msj yazamıyordum ama alıştım zmnla dokunmatikle qwertyde bakmadan yazan sayılı insanlardanımdır heralde :)

_-_ceza_-_45

_-_ceza_-_45

Üye
Temayı değiştirdim fakat sorun gitmedi.. Belle' ye nasıl yükseltebilirim ?

buradan suite yi indir kur ve teli pc ye bağla yukarıda yazılım güncelleme butonuna basınız zaten sizi yönlendirecektir :) Belle de Quertz klavye daha büyük eller rahat ;) ;)

her temada değişmiyor kardeşim yüksek MB olanları indir yüksek özellik olsun :) :) :)

Febris

Febris

Üye
swype akaar

varmet

Üye
telefondan memnun musun peki bende almayı düşünüyorum

dogusch

Üye
    Konu Sahibi
telefondan memnun musun peki bende almayı düşünüyorum
Ben kamerası ve amoled oluşundan dolayı aldım telefonu gayet memnunum fakat şarjı çok az gidiyo fulledıkten sonra 10 msj attım atmadım ınternetede girmedim pek ertesı gün sabah 7 de kalktığımda batarya zayıf güç tasarrufuna geçilsin mi diye sordu şarj olayını sorun etmiyosan mükemmel bi telefon nokia'nın bu fiyata en güzel dokunmatik telefonu bence..
Belle'ye de geçmek istiyorum ama donup kalıyomuş filan tereddüte düştüm biraz bu şekilde kullanıp belle'ye güncelliyeceğim. Dediğim gibi şarj olayını sorun etmiyosan harika bi telefon tavsiye ederim :)

LimePie

LimePie

Üye
yok be kardeş bu saaten sonra c6-01 alınmaz bak demedi deme :)

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
qwerty klavyede yazmak açıkcası zor birbirine yakın ama ben irşey keşfettim mesajda dili ingilizce yapınca baya bi büyüyor harfler ama ı falan kayboluyor işte o sorun var ama ben öyle kullanıyorum daha rahat yazıyorum :D

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
yok be kardeş bu saaten sonra c6-01 alınmaz bak demedi deme :)

C6-01 gerçekten çok güzel ama şu saatten sonra aynı paralara 603 falan almak daha mantıklı gibi tabi +/- lerine göre seçmek gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...