[Nokia C6-00 V20.042] Blackstar™ MOD/HACK/JAF/UPDATE

Sponsorlu Bağlantılar

svetlo

svetlo

Üye
merhaba arkadaşım yukledim bir abinin yardımıyla ama pooling phone kısmına kadar yukledi sonra telefonla baglantı saglanamadı diye hata verdi bataryayı cıkardım taktım telefon açılıyor çalışıyor acaba bana bir sorun verir mi? fotodakilerin aynısı oldu pooling phoneye kadar olan kısmı oldu orda telefona restart attı ve sonra telefonla bağlantı kesildi. acaba bana bir hata verir mi gelecekte? onun dısında hack klasoru ne işe yarıyor yardımcı olursan sevinirim.?

-starkiller-

-starkiller-

Üye
sana sorun yaratır mı bilemem ve bu hack klasörü içinde ROMPatcher+ Killme ve FileBrowser var. ROMPatcher ile telefona çeşitli ayarlar yapabilirsin mesela tema efekti ekleyebilirsin, killme bir ram temizleyicidir aynı RAMBlow gibi ama bu sistem uygulamalarını da kapatabiliyor yapman gereken programı açıp "seçenekler"den "tümünü sonlandır"a basmak ama bir şey söyleyeyim "PopupClock" üzerine gelip "Koruma deposuna taşı" de yoksa sadece yandaki tuş kilidi anahtarını kullanabilirsin sanal tuş kilidini kaybedersin, filebrowser da sistem dosyaları ve rom dosyaları dahil tüm dosyaları gösteren bi uygulama bence gayet kullanışlı :evet:

hateing238

hateing238

Üye
az önce kurdum ve gerçekten çok iyi. rompatcher vs. ne işe yarar tam bir bilgim yok ama çok hızlandı.tema efectleride iyi ama onları açınca telefon biraz yavaşlıyor ama eski hali gibi olmuyor.yine hızlı oluyor. paylaşımlarınız için çok teşekkürler

edit: telefonda bir problem yapmadı hızlı ama foto önyükleme olmadığı için fotoğraflara neredeyse hiç bakamıyorum, çoğu uygulamayı yüklerken sorun yaşıyorum.yüklenemedi uyarısını çok alıyorum. o yüzden eskisine dönücem.yardımlarınız için teşekkürler

asdas07

Üye
flash yükleme bittikten sonra bir uyarı geldi evet'e bastım telefon açılmadı daha sonra programda
Second try...
Phone not found...
Done!
uyarısı geldi. Ne yapmam lazım?

----------Eklendi @ 16:27:57 ---------- Yazıldı @ 16:10:52 ----------

Telefona açılmıyo acilen yardııım!!!!!! Geri dönüş de yapamıyorum admiin????

sekil_27

sekil_27

Üye
İlk sayfadaki uyarıyı dogru okudun umarım.Telin c6 olacak.baska bır tel deil.telın dogruysa bataryayı sok bıraz bekle tekrar tak.yenıden dene.Olmuyorsa orjinalinı ındır kur.tekrar bataryayı sok tak.jaf prosunu kapat.yazılımı orjinalle degis.jafı ac,yukle.Korkma hic birsey olmaz.telin acılacak.10_20 sefer aynı sey oldu bende.Tel hala salam.

----------Eklendi @ 12:02:45 ---------- Yazıldı @ 12:00:49 ----------

merhaba arkadaşım yukledim bir abinin yardımıyla ama pooling phone kısmına kadar yukledi sonra telefonla baglantı saglanamadı diye hata verdi bataryayı cıkardım taktım telefon açılıyor çalışıyor acaba bana bir sorun verir mi? fotodakilerin aynısı oldu pooling phoneye kadar olan kısmı oldu orda telefona restart attı ve sonra telefonla bağlantı kesildi. acaba bana bir hata verir mi gelecekte? onun dısında hack klasoru ne işe yarıyor yardımcı olursan sevinirim.?
<br />
<br />

----------Eklendi @ 12:13:14 ---------- Yazıldı @ 12:02:45 ----------

Arkadaslar tam ve dogru okuyup anlamıyoruz malesef.Yapılan hatalar hep bundan kaynaklanıyor.Yazılımı atmadan önce hafıza kartındaki sys_syste_reseurs_private klasörlerini silmen gerekırdı.Sanırım bundan dolayı almıssın bu hatayı.herhangı bir sey olmaz korkma.İslemi tekrarlarsan bunları yapıp gorursun.2-ATILAN YAZILIM UZERINDEKİNDEN DUSUK OLMIYACAK.(V52 ye V51,v50 )gibi .BU cok önemli.Bir de bu isin tam uzmanı olmıyan arkadasların modıfıyelerını yuklemeyın.

ka2000dir

ka2000dir

Üye
bendede oldu yeniden jaf ile yükle düzelir:oke:

tug-rul

tug-rul

Üye
arkadaşlar ben olmadı hata verdi bi bakabilirmisiniz.
Error 1

Error 2

Error 3

şimdiden teşekkür ederim.

eisenhiem

Üye
Merhaba 2 gündür kullanıyorum bu sürümü bir sorum olacak bataryaya bir etkisi var mı? cihazın bataryası iken birden batarya zayıf diyor bhiç azalam olmadan ve 7-8 saatte bitiyor öyle telefond< y<ptığım birşey de yok?
teşekkürler:heyo:

remzi.ast

Üye
arkadaşım süper de linkleri yenile sana bi zahmet lütfen :alkis:tşk::good:

----------Eklendi @ 21:22:25 ---------- Yazıldı @ 20:53:30 ----------

silindi yada error 404 diyor link yok yenile bir zahmet lütfen

karaelma006

Üye
kardesim banada yardım edin windows 7 64 bit kullanıorum çalıştıramadım bi türlü yardım edin aciiil

CEBİRLİ

Üye
arkadaşlar benim bir sorum olacaktı burada v20.042 yazılımı üzerine kuruludur diyor ama benim c6 da v41.0.010 yazılımı mevcut burda anlatılanları ben yapabilirmiyim yada yapsam olurmu olmaz ise benim ne yapmam gerekiyor ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

CEBİRLİ

Üye
bilen birisi yokmu yada yardımcı olacak biri?

-starkiller-

-starkiller-

Üye
malesef yükleyemezsin versiyon düşüremezsin nokialarda. v41 üzerinde çalışmaz ne yaparsan yap telefon açılmaz.c6 için v41 üzerine cfw yok bildiğim kadarıyla kendin yapmalısın yazılımını. modlar var zaten her yerde

CEBİRLİ

Üye
yardımınız için teşekkür ederim...

muradona7

Üye
Programı açıp Go ya tıkladığımda connect create file C:Program Files/ODEON/JAF/winscard.dll. diye hata veriyor yardımcı olurmusunuz ?

<zxc

<zxc

Üye
çok güzel

em-rock

Üye
Müdür bu

ekranında takılıp kalıyor. Telefonda (c6-00) "local mode" ekranında bekliyor, sonrasında da kapanıyor(restart değil ama). Uzunca bir süre bekledikten sonra be açıyorum telefonu normal hiç bişey yüklenmemiş gibi orjinal fw'i ile açılıyor.

gotech51

Üye
navifirm programını indiriyorum kurmuyor bilgisayar bi yardımcı olur musunuz

dorsten

dorsten

Üye
link ölmüş biri güncelleyebilir mi acilen ! :/

----------Eklendi @ 17:57:34 ---------- Yazıldı @ 16:11:27 ----------

biri baksın şu konuya :S

dorsten

dorsten

Üye
Zaten sayılı c6-00 cfwsi var bulduklarımda ya hatalı çıktı yada istemediğim özellikleri vardı bi bundan umutluydum bunu da zamanında multiuploada yüklemişler :S konuyu açan yada indiren arkadaşın biri bu cfw yi yeniden upload edebilir mi ? Tekrar tekrar yazıyorum belki gören olur diye şimdiden teşekkrler :l

Üst Alt