Nokia C5-03'te tuş ve ekran kilitliyken müziğin sesini artırma, azaltma

Sponsorlu Bağlantılar

burak236

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03'te tuş ve ekran kilitliyken müziğin sesini artırma, azaltma
ya arkadaşlar bazen okulda müzik dinlerken sesi çok yüksek oluyor. Aniden hoca, mùdür felan geliyo sesi kısabilmek için parola girip tuşu açıp 2 saat uğraşıyorum. :( YOK MU BUNUN ÇARESİ? Biri yardımcı olabilir mi?

eceaydin

Üye
derste oğretmeni dinle belki aklında bir bilgi kalır. ilerde niye okumadım diye pisman olmaktan iyidir.

- - - Eklendi - - -

kısaca okulda nasıl olman gerekiyorsa oyle olman senin yararına. Yok ben keyif icin gidiyorum okul beni ilgilendirmiyor. Bana faydası yok. Ben bildiğimi okurum. Muzik dinlerim dersi kırarım diyorsan sorunun icin bir cevabım yok.

burak236

Üye
    Konu Sahibi
derste oğretmeni dinle belki aklında bir bilgi kalır. ilerde niye okumadım diye pisman olmaktan iyidir.

- - - Eklendi - - -

kısaca okulda nasıl olman gerekiyorsa oyle olman senin yararına. Yok ben keyif icin gidiyorum okul beni ilgilendirmiyor. Bana faydası yok. Ben bildiğimi okurum. Muzik dinlerim dersi kırarım diyorsan sorunun icin bir cevabım yok.

Okulda dedim derste demedim. Ayrıca inek bi öğrenciyim merak etme

eceaydin

Üye
mesajdan oyle anladım. Oyleyse telden guvenlik ayarlarından pin kodu isteme kapat sonra telefonun kilidi devredeyse kapat son olarak otomatik tus kiliti acıksa kapat. Kukaklık olarakta bulabilirsen kulaklık ustunden ses acma kapatma tusu olanından bul. Tus kilitini elle yap. yani kendin tuslarla yaparsın. Kırdıysam ozur dilerim.

burak236

Üye
    Konu Sahibi
mesajdan oyle anladım. Oyleyse telden guvenlik ayarlarından pin kodu isteme kapat sonra telefonun kilidi devredeyse kapat son olarak otomatik tus kiliti acıksa kapat. Kukaklık olarakta bulabilirsen kulaklık ustunden ses acma kapatma tusu olanından bul. Tus kilitini elle yap. yani kendin tuslarla yaparsın. Kırdıysam ozur dilerim.

Teşekkürler ayrıca önemli deil bazen olur böyle şeyler

Ama bi bakıma da cok haklısın

Akıncı

Akıncı

Üye
bir program var onu yükleyib kulaklık çıkınca çalmıyor ekran kilitli iken bir şey yapamazsın

burak236

Üye
    Konu Sahibi
bir program var onu yükleyib kulaklık çıkınca çalmıyor ekran kilitli iken bir şey yapamazsın

"For your ears only" ama o programda da çıkınca 1 sn. de olsa müzik çalıyo
yine de tesekkurler

Akıncı

Akıncı

Üye
başka bir şey :hmmm yok sanırım

kara-ask

Üye
dzmusickey indir ayarla kilitliyken bile kullan
Saygılar
NoKiA FoReVeR <3 :ehe

Üst Alt