Nokia C5-03 Cfw Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egemen1368

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Cfw Sorunu
Merhaba Maxicep Ailesi Ben Nokia c5-03 bir telefona sahibim cwf yi phoinex ile herşeye uygun bir şekilde atıyorum ama Telefonu açma tuşuna bastığımda Titreşim geliyor ama Telefon açılmıyordu. Bende Kendi sürümünü Geri Yükledim Sorunsuz Çalışıyor Bazı Cfwlerde Çalışıyor Ama Bir Türlü Belleyi Yüklüyemedim Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

aknpmyo

Üye
kendi sürümünü nasıl yükledin? yardımcı olursan sevinirim ;)

veysel001905

Üye
hem c5-03 demişsin hem de 5800cfw yi seçmissin :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
c503 e belle yüklemeye çalışırsan açılmaz tabii

Avunyali

Üye
Acaba Bu JAF'la mı Yüklemeye Çalışmış ??

egemen1368

Üye
    Konu Sahibi
hem c5-03 demişsin hem de 5800cfw yi seçmissin :)

Kardeşim 5800 Cwf si deye Birşey Söylemedim Hem Symbian Tr nin Cwf sini yükledim hemde bu forumun

- - - Eklendi - - -

Acaba Bu JAF'la mı Yüklemeye Çalışmış ??

Hayır Orada Yazdığım Gibi Phoniex ile Jafta c5-03 rm-697 yi tanımıyor

- - - Eklendi - - -

c503 e belle yüklemeye çalışırsan açılmaz tabii

Kardeşim o Zaman Bu konular Ne için Açılmış Bizimle Dalga Geçip Telefonlarımızı bozmak için mi millet Teşekkürler Diyor Çok Güzel Diyor Ben Niye Yüklememiyorum

w w w.ma x i c e p . c o m/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/rm-697_22-0-007_prd-rofs2_bm_s-nimble-pro_candy_turkce-2-604691.html

w w w . m a x i ce p . c o m /s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/gel-vatandas-gel-taze-bm_c5-03-cfw_21-0-03-si-by_bm_turkceeee-d-5-574762.html

egemen1368

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Yardım Edebilicek var mı??

egemen1368

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürlerde Adamların Ne yazdıklarından haberleri yok :)

LeaD3R

LeaD3R

Üye
bi yerde bi yanlışın vardır ben cfw yaptığımdan 50 kere flash atıyorum modda sıkıntı yoksa telefon açılıyo
Belki phoenix\product\rm 697'deki dosyalar v21 dir sen v22 cfwsi atmaya çalışıyosundur

bthn1

Üye
phoenix sürumünden kaynaklanıyodur benm basıma geldi w7 kullanıyorsn phoenix yönetici olarak calıstır phoenix 2012 kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt