Nokia c3 kamera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c3 kamera sorunu
benim c3 te kamera karıncalı çekiyor arkadaşta da var aynı telefon onunki çok süper çekiyor üstelik onun telin görüntü kalitesi de daha iyi bunun sebebi ne olabilir

Emrgncy

Emrgncy

Üye
telefonun ekranı orjinal mi? yoksa değşti mi..

sorun ekranla alakalı olabilir, arkadaşın çektiği bir görüntüyü senin telefona göndersin birde öyle bak.. eğer görüntü kalitesi senin çektiğin gibi görünüyorsa ekrandadır sorun, yoksa kameranda sorun var..

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ekranı orjinal mi? yoksa değşti mi..

sorun ekranla alakalı olabilir, arkadaşın çektiği bir görüntüyü senin telefona göndersin birde öyle bak.. eğer görüntü kalitesi senin çektiğin gibi görünüyorsa ekrandadır sorun, yoksa kameranda sorun var..
ekranı orjinal mi emin değilim ben 2. el aldım herşeyi orjinal demişlerdi zaten biz aynı temayı kullanıyoruz temanın renkleri onda daha canlı büyük ihtimalle ekranda sorun var

Emrgncy

Emrgncy

Üye
büyük ihtimalle senin ekran değişmiş ve orjinal değil..

Emrgncy

Emrgncy

Üye
anlamanın bir yöntemi var mı lcdnin değiştiğini ?
telefon sökülmüşse bunu vida üzerindeki izlerden anlayabilirsin, orjinal olmayan ekran biraz daha koyu renk oluyor sanırım ama o kadar tecrübem yok..

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
telefon sökülmüşse bunu vida üzerindeki izlerden anlayabilirsin, orjinal olmayan ekran biraz daha koyu renk oluyor sanırım ama o kadar tecrübem yok..
çok saol telefonda vida izleri yok ve arkadaşın ekran daha koyu o servise göndermiş daha iyi bir ekran takmış olabilirlerbirde şundan anlaşılıyormuş değiştiği c3 te yandan dik bakınca renkler gökkuşağı gibi oluyor bnmki çakma ekran :D :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
çok saol telefonda vida izleri yok ve arkadaşın ekran daha koyu o servise göndermiş daha iyi bir ekran takmış olabilirler
daha iyi bir ekran takma gibi bir lüksleri yok :D
dediğim gibi o kadar bilgim yok ekran konusunda..

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

Üst Alt