nokia c3-00

• 8 Ekim 2012
  • 2364 Okunma
  • 60 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia c3-00 iie ne yapılabilir ( topluluklar,e posta, whatsapp, face chat ebudy dışında )

Yazan: Ayk02ut
  2. Çok ısındığında üzerinde iki yumurta kırıp karnını doyurabilirsin.

Java uygulamalar bölümünde göz gezdir bir kaç uygulama var işe yarar indir kullan telefonunda.

3. amacın ne? Mesaj kasıp rütbe yükseltmek mi? Yazdıklarının hiçbirinin anlamı yok

4. arkadasım bende c3 kullanıcısıyım o dedıklerının dısında bende pek bısey yapamıyorum sonucta 300 tl lık bı cıhaz androıd gıbı uygulama destegı pek yok ama arastır uygulama bolumunden

5. Ben nokıa c3 kullanıcısıyım telefonuma tema yukledım ondan sonra muzık yerıne gırdım muzık calıyo ama muzıgın o mp3 gosteren yerıne gırmıyo telefonun temasını normal kendı temasına uygulayacaktım ama bulamadım zaten o yukledıgım temalarda hafıza kartının ıcınde hafıza kartını cıkartıp telefonu kapattım tekrar actım o tema hafııza kartında oldugu halde yınede normal temasını bulamadım bılen varsa yardım edebılırmısınız acıllllll

6. temanın media player skini yoktur

7. Nasıl yanı sımdı mp3 yerıne gırmezmı

8. arkadaşım temayı sil bence

9. Tmm denıycem tesekkurler :D

10. tema bölümüne girip benim temaları indir onlar işini görür :oke:

11. Arkadasım benım telefon youtube den vıdeo ızlemıyo da bı program varmıs telefona o program ındırılıyomus telefona sonra telefon youtube den vıdeo ızlenebılıyomus o program nasıl ınıyo ve lınkını burda bırısı paylasabılırmı bıde nokıa c3 o programı desteklıyomu

12. yapılandırma ayarını internet seç m.youtube.com videoları açar

13. ewet destekliyo

14. Ben ayarları yukledım olmuyo ızleyemıyorum bılenınız varsa o programın lınkını paylasabılırmısınız

15. Cok saol guzel kardesım :)

16. sende saol kardeşim nedemmek :d:

17. Ya bısı decem ben bu ılk 3 tanesını ındırdım resım cıktı sonuncusu ıcınde desteklemıyor dedı nasıl yapıcaz onu bız

18. ​telefon o formatı desteklemiyodur. bişey yapamazsın anca formatı değiştirmen lazım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:51