Nokia C1-01 & C1-02 Modellerini Sakın Almayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C1-01 & C1-02 Modellerini Sakın Almayın
Merhabalar, bundan 6 ay önce almış olduğum Nokia C1-02 telefonum sürekli sorun çıkardı. Radyo dinlerken, ses en üst seviyedeyken kendi kendine kısılıyor. 2 kere yazılım güncelledim ve farklı kulaklıklar denedim, hiçbiri işe yaramadı. Bu sorun nedeniyle 4 kere Genpa'ya vermeme rağmen, sanki sorun yokmuş gibi geri gönderdiler. Cihazı değiştirdiler, fakat aynı sorun yine devam etti. Nokia'dan ücret iadesi istedim, talebime bir türlü cevap vermediler. Ben de tek çare olarak, TSHH'ye başvurdum. 1 aydır TSHH kararını beklemekteyim. Bu modellerin diğer sorunları da var. Ses sızıntısı sorunu bunlarda da var. Şarkıları veya videoları çalarken, baştan başlatmadan çalıyor. Bu modelleri alacak arkadaşlar kesinlikle uzak dursun. Şimdi ben sadece TSHH kararını beklemekteyim. Umarım karar benim lehime çıkar da, paramı geri alırım. Bir daha Nokia almak nasip olmasın bana.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben n8 ilk alırkende boyle kesin ve net olarak şiddetle almamamı ısrar edenler vardı herkes sorun yaşıyordu ben sorun diye bişey görmedim sende bi sıkkntı var bence

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Hayır hocam, cihaz dğeişmesine rağmen sorun devam etti. Bu da genel sorun olduğunu gösteriyor.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
o zaman bilemem inş iyi bi sonuca varırsın

tempestshine

tempestshine

Üye
Benim bir arkadaşımda var.C1-01 harika diyor bize C1-01 ile hava atıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt