[Nokia Beta Labs] Nokia Weather Widget v18.01(4) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia Beta Labs] Nokia Weather Widget v18.01(4) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)
Uygulama ile geçerli konumunuzun mevcut hava durumunu veya seçtiğiniz başka yerin hava durumunu görebilirsiniz. Pakette iki widget bulunmaktadır (Hava, şimdi ve Hava, tahmin). Hava, şimdi sadece güncel hava durumu bilgilerini, Hava, tahmin ise iki günlük hava tahminini gösterir.

Notlar:
- Sadece Nokia Belle'de çalışır.
- Kurulum birkaç dakika sürebilir.
- Yükleme tamamlandıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın.
- Desteklenen modeller: Nokia 603, Nokia 700, Nokia 701, Nokia 500, Nokia C6-01, Nokia C7 Astound, Nokia C7-00, Nokia E7-00, Nokia N8-00, Nokia Oro, Nokia X7-00

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yutkun, Maxxi-co-roy, benighted ve 4 diğerleri

meg1ddo

meg1ddo

Üye
teşekkürler...

inanomer

inanomer

Üye
teşekkürler.

YkPkY

YkPkY

Üye
eline sağlık ama benim işime yine yaramıyor maalesef

yoIcu

yoIcu

Üye
teşekkürler. Belle ile gelen sadece wlan widgeti idi. mobil veri - 3g - hava durumu...v.s. gibi widgetler hacksiz ve signed halde yoktu. signedlere hava durumunu da eklemiş olduk. 3g (on/off) mobilveri (on/off) bunlarıda bulursak super olacak.

----------Eklendi @ 16:38:12 ---------- Yazıldı @ 16:35:54 ----------

Bunu nerden buldunuz?

yutkun

yutkun

Üye
gercekten cok güzel oldu elinize saglık süper oldu tesekrler

• Beğen
Tepkiler: Sensation
benighted

benighted

Üye
widgetlar için teli hacklemiştim ama yine de teşekkür ederim :)

• Beğen
ersoyoral

ersoyoral

Üye
çok teşekkürler tema da mükemmelmiş :)

• Beğen

murat1148

Üye
Nokia E6'da yükleme tamamlanıyor fakat widget ekranında yada menüde birşey gözükmüyor

• Beğen
Tepkiler: mcgankarus

mcgankarus

Üye
arkadas dogru soyluyor yardım edersenız sevınırız..

onur_bjk53

onur_bjk53

Üye
işte budur elinize sağlık =) signedlerin devamını bekliyoruz =) mobil veriyle çalışıyor dmi usta illa wlan gerekli değil.

Uqur5445

Üye
maxi widgeti nasıl oluyo

theseusx

theseusx

Üye
Daha önceden hava durumu widgeti yüklediyseniz onu silin. Ayrıca yüklemeden sonra telefonu kapatıp açtınız mı?

ben nokia beta labs forumunada aynı sorunu bildirdim benden işletim sistemi ayrıntılarını falan istediler. Nokia E6 larda çıkan bir sorun bu hava durumu widget ı yükledim sorunsuz tamamlandı ama widgetlarda görünmüyor. kapatıp açtım olmadı sildim geri yükledim olmadı hatta tele soft format attım yine denedim olmadı. herhalde artık bunun bir sorun değilde bir lanet olduğunu düşünmeye başladım :) umarım burada veya beta labs de çözüm bulunur hevesle bekliyorum. bu gelene kadar accuweather kullanıyorum. Teşekkürler.

muratay_35

Üye
n8 de sorunsuz çalışıyor teşekkürler

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
teşekkürler ama daeva112 nin kini kullanıyorum onun görünümü daha güzel bence

theseusx

theseusx

Üye
Nokia Beta Labs ten açıklama geldi bizim E6 ları bu widget ı destekleyen telefon listesine yanlışlıkla koymuşlar. Dediklerine göre ufak bir hataymış ve her insan yapabilirmiş. Nedeni de E6 ların farklı ekran boyutları olmasıymış ne alakaysa yani. Sanki koskoca profesyonel adamlar bu ekran boyutu için mi uyarlayamayacak bunu veya başa uygulamaları. Şaka gibi.

• Beğen

anatolia28

Üye
işte bu yaa helal olsun yapanada paylaşana da

YkPkY

YkPkY

Üye
Nokia Beta Labs ten açıklama geldi bizim E6 ları bu widget ı destekleyen telefon listesine yanlışlıkla koymuşlar. Dediklerine göre ufak bir hataymış ve her insan yapabilirmiş. Nedeni de E6 ların farklı ekran boyutları olmasıymış ne alakaysa yani. Sanki koskoca profesyonel adamlar bu ekran boyutu için mi uyarlayamayacak bunu veya başa uygulamaları. Şaka gibi.

arkadaşım e6 için widgetlerle boşuna uğraşma.3 haftadır üzerinde çalışıyorum.ekran çözünürlüğü farklı ewet ama çözünürlüğü halletmeme rağmen bile birçok widget çalışmıyor.yüzlerce widget arasından sadece 3 adet widget çalıştırabildim.
cfwyide bu yüzden geciktirdim.
yani boşuna uğraşmayın sadece 3 adet widget onlarıda isteğe göre sunarım

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

Üst Alt