Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

tengin

Üye
Teşekkür Ederim 603 üm sayende hacklendi.Başarılar dilerim

rzgzm

rzgzm

Üye
Teşekkür ederim artık istediğim uygulamayı yükleme özgürlüğüm var
603 Belle fp2:alkis:tşk:

abdk27

Üye
Teşekkür ederim artık istediğim uygulamayı yükleme özgürlüğüm var
603 Belle fp2:alkis:tşk:
özür nereye yazacağımı bilemedim n8im çöktü uzaktan yüklemeye yardım edecek biri varmı

pirimera

Üye
Rom PatcherPlus v3.1 FP2.sisx c ye kurdum sis programı yüklerken
sertifika hatası verdi nerede yanlış yaptım birde tel açılırken sistem hatası diye yazı çıkıyor

- - - Eklendi - - -

özür diliyorum
Rom PatcherPlus v3.1 FP2.sisx​
yamaları otomatik hale getirmemişim şimdi 603 hack oldu

manisali45

manisali45

Üye
701 Belle fp2 ok.

:tşk:

By-HaCk

By-HaCk

Üye
603 fp2 ok teşekkürler

torQaresma

Üye
ya arkadaşlar sertifika hatadı aldığım için bu rom patcheri kuramıyorum allahını seven signed olan birini paylaşsın sertifika almak için 1 aydır uğraşıyorum elde var sıfır

asigsasi

asigsasi

Üye
sen daha önce hack yapmadın mı yapmadı isen kesin yapmalısın artık sertifika mı kaldı

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar sertifika hatadı aldığım için bu rom patcheri kuramıyorum allahını seven signed olan birini paylaşsın sertifika almak için 1 aydır uğraşıyorum elde var sıfır
birincisi çin sitelerinden imei verip sertifka almanı tavsiye etmiyorum ikincisi daha önceki sertifikalı rompacher içinden bir kaç dosya z içine nokia sistem hacklenmesin diye göömmüş o yüzden kurarken bileşen hatasına sebep oluyor o yüzden unut artık yeni sertfikialı rompacher da yok mecburen ilk inin dosyalarını tek tek elle atıp çalıştıracaksın çalıştırdıktan sonra ikinci sertifkasız olanı kurup tam hack yapacaksın başka yolu yok sertifikayıda nokiadan başkası atayamıyor daha

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
sado_27

sado_27

Üye
ya arkadaşlar ben tele format atmak zorunda kaldım şimdi teli hard reset attım .E .biçimlendirdim ve F ye bıcımlendırdım ilk yaptıgım gıbı hersey yı normal sekılde yaptım ama rom pacher gelmedı bekledım gelmedı telı acıp kapattım gelmedı sorun derde acaba :(

Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye
noss_bar Kardeşim emeğine sağlık çok istediğim birşeydi teli hacklemek.. Tüm yazılanları harfiyen uyguladım ama tek bi sıkıntı var

Xplore ile
c sys bin içinden silinecekler
RomPatcherPlus2.exe
RPPAuto2.exe
c resource apps içinden silinecekler
RomPatcherPlus2.r01
RomPatcherPlus2.r14
RomPatcherPlus2_aif.mif
RomPatcherPlusSvg.mif

C:/sys/bin içindeki o 2 dosyayı bulamıyorum ve C:/resource/apps içinde de sadece RomPatcherPlus2.r14 ile RomPatcherPlus2_aif.mif dosyaları görünüyor.. Menüde 2 tane Rompatcher uygulaması var El ile yükledigimizi denedim açılmıyor kaldırmak içinde gerekli yazılan dosyaları bulamadım.. Ne yapmalıyım ? Diğer Rompatcher+ uygulamasıyla Install Server RP+ V1.7 ile Open4All RP+ yamalarını aktif ettim ve Seçeneklerden 'Add to auto ' yaptım sanırım otomatik aktif etmeye yarıyor.. YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM..!

- - - Eklendi - - -

Usigned olan bi kaç uygulama yükledim ve sorunsuz çalışıyor.. Tek sorum Elle yükledigimiz Rompatcher'ı silmesem bi sorun çıkar mı ? Çıkmazsa böyle de güzel :) Çok Teşekkürler..

asigsasi

asigsasi

Üye
hiç bir sorun olmaz ben de silmedim attım dosyanın birine duruyor ekmek istemez su istemez:D

- - - Eklendi - - -

ya arkadaşlar ben tele format atmak zorunda kaldım şimdi teli hard reset attım .E .biçimlendirdim ve F ye bıcımlendırdım ilk yaptıgım gıbı hersey yı normal sekılde yaptım ama rom pacher gelmedı bekledım gelmedı telı acıp kapattım gelmedı sorun derde acaba :(

kesin eksik yaptığın bir yer vardır tekrar kontrol e

sado_27

sado_27

Üye
hiç bir sorun olmaz ben de silmedim attım dosyanın birine duruyor ekmek istemez su istemez:D

- - - Eklendi - - -

kesin eksik yaptığın bir yer vardır tekrar kontrol e
aynen tekrar herseyı harfıyen yaptım ama yanlız bu defa :C: Private var ama diyer dosyalar yok nasıl iş anlamadım /10003a3f/import/apps

asigsasi

asigsasi

Üye
olmayan dosyaları kendin oluştur benim de bir iki klasör eksikti ben tamamladım

sado_27

sado_27

Üye
olmayan dosyaları kendin oluştur benim de bir iki klasör eksikti ben tamamladım
yapmak aklıma geldı ama ızın vermıyor ;) ama şu anda safmaneger in ingılızce olanı buldum o herseyı ayarlıyor gerıye kalan sadece dosyaları atmak su anda sorunsuz :) tşkler :)
:oke:

Üst Alt