Nokia belle fp2 guncellemesini durdurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia belle fp2 guncellemesini durdurdu
Finlandiya kökenli cep telefonu devi Nokia, akıllı cep telefonu serisi Lumia üzerinde çalışmalarına son hızla devam ederken, Symbian üzerinde ki çalışmalarına sürdürüyor. Symbian için yolun sonu yaklaşırken, Nokia son güncellemelerini de sunmaya devam ediyor.

Nokia dün bazı cihazları içine yeni bir güncellemeyi yayınlamıştı. Nokia Belle Feature Pack 2 olarak adlandırılan bu yeni güncelleme Nokia 603, 700, 701 ve 808 PureView için gelmişti. Yeni özellikler ve geliştirmelerin geldiği bu yeni güncelleme, yayınlanmasından geçen kısa bir süre sonra Nokia serverlarından çekildi.

Nokia Belle Feature Pack 2 güncellemesinin geri çekilmesinin ardında güncelleme yüklendikten sonra ve yüklenme sırasında ortaya çıkan bazı problemler olduğu belirtildi. Nokia‘nın sorunun çözümü için araştırmalarını sürdürdüğü ve çözümden hemen sonra güncellemenin tekrar yayınlanacağı açıklandı.
Kaynak: maxicep

• Beğen
Tepkiler: ID68

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kaynak iyiymiş

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
SheFy

SheFy

Üye
biz de sazan gibi atlayip guncelledik :D

ID68

Üye
Problem midir bilmiyorum ama her telefonu yeniden başlattığımda ve ya kapatıp açtığımda sistem hatası diye yazı geliyordu. ilk açıldığında o yazı geliyordu sonra tamam diyordum başkada bi sorununm yoktu fp2 ile

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
bende fp2 yükledim dsadece video düzenleme açılmıyo o kadar onuda kullanmıyorum çok şükür başka bi hata almadım

awdil

awdil

Üye
Ne beklersiniz nokia iste.Fp2yi yukledikten sonra oyunlar ve dokunmatikte kasmalar oldu.Aylardir opera mini kullaniyorum,ilk defa dun uygulama kendiliginden kapandi.

Bu ara da kaynak saglammis. :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sistemın suçu yok fp1 le uymlu olan uygulamalar fp2 ile uyumlu olmayabilir o yüzden güncelleme yapmadan önce cihazı temizleyin

SheFy

SheFy

Üye
gerçi bende hiç bi sorun yok video düzenleme açılıyor. Nokia müzik açılmıyor. Zaten hiç açmamıştım. Dün siz açılmıyor deyince denedim açılmadı :ehe

pirenuri

pirenuri

Üye
adamlarda biliyordu sotunlar çıkcağını ama fazla bekletmemek için yayınladılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bende ilk yüklediğimde feci kasma sorunu vardı. Kapatıp açtım bidaha da herhangi bir sorunla karşılaşmadım çok şükür.

- - - Eklendi - - -

Düzeltme: Video Düzenleyici çalışmıyormuş :D

doctorrr

doctorrr

Üye
alıcan fp2 yi önce bi' hard format atıcan sonra mağaza haritayı bulursun forumdan onları yükledikten sonra babalar gibi kullanıcan :pro2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ne beklersiniz nokia iste.Fp2yi yukledikten sonra oyunlar ve dokunmatikte kasmalar oldu.Aylardir opera mini kullaniyorum,ilk defa dun uygulama kendiliginden kapandi.

Bu ara da kaynak saglammis. :)

kendi sitemizde yayinlanan haberin aynisini başka sitelerden copy paste yapmayi birakmali bazi uyelerimiz.

SheFy

SheFy

Üye
video duzenleme bende aciliyor. ama ovi muzik acilmiyor.

fnldstntn

Üye
Forumda paylaştığım fp2 linkleri hala çalışmakta isteyen indirebilir...:islik

sonerrap

sonerrap

Üye
video duzenleme bende aciliyor. ama ovi muzik acilmiyor.

dostum temanın indirme linkini verebilirmisin

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Hayırlısı be gülüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt