nokia ayıp ediyor !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
Oha amma salmamış ayakta kalmakmış senaryomuş uçmuş adam :D

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
bence gelcek N8 türkiyede sevildi ve satıldı N9nda satacağı düşüncesi ile türkiye pazarınada gelir ;)

Masha

Masha

Üye
Bilmiyorum ama bence N9 çıksa alacak çok fazla kişi olmaz benim görüşüm gelsede aynı gelmesede nokia emekliye ayrılma vakti geldi. Düşüşü aşırı derece devam ediyor!

ArMaGeDdOn_87

Üye
nokia n900 ü tr ye getirmemekle zaten büyük bi hata yapmış,2.bi büyük hatayı yapçğnı zannetmiyorum..

PureFood

PureFood

Üye
nokia n900 ü tr ye getirmemekle zaten büyük bi hata yapmış,2.bi büyük hatayı yapçğnı zannetmiyorum..

Aynen her türlü N900 gelmeliydi Türkiyeye bu sefer her türlü gelecek hemde resimlerde görmüştür herkes Nokia Kom.A.ş. yazıyor bu kesin yani geleceği yine patlayacak nokia battı diyenlere inat.

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Bunlar böyle siz takılmayın. DH dan biri yorum yazmış işte N9 19 ağustos haberine. Sırf Nokia etiketi var diye alacaklar diye. Bende dedim sende Sırf Nokia etiketi var diye kötülüyorsun dedim. Git incelemelerini izle dedim en son şimdi noldu bilmiyorum :)

punisher123

punisher123

Üye
Umarım gelir ya,Gerçekten uzun süredir gördüğüm en sıradışı telefonlardan biriydi,Almak istemiştim,gelmezse benim için hüsran olur. :(

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar adam biliyordu sanırım gelmeyeceğini ama umarım yanılıyordur (h)

brksnr

brksnr

Üye
Arkadaşlar kasmayın ben bizzat mail attım ve beni aradılar yılbaşında bekliyoruz dediler altyapı yokmuş dedim onun içi şu an çalışıyoruz dediler kısaca N9 gelecek :pro::pro::pro::pro::pro:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arkadaşlar her düşüşün bir çıkışı vardır.

samsung a bakın. birkaç yıl önce yerlerdeydi.
şimdiki nokia düşmanları gibi samsung düşmanları doğmuştu.

şimdi zirvelerde.

tatmin olmadınız mı. apple'a bakın.
yerlerdeydi, batıyordu, bizzat steve jobs Dragon's Den programında büyük şirketlerden yatırım istedi. (Bkz. )
batmıştı, batıyordu değil batmıştı.

en son microsoft yatırım yaptı ve şu an dünyada birinci! en çok satan cihazlar konusunda nokia birinciydi onu bile geçti şu an herşeyde apple birinci. (Bkz. http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/ve-nokia-tahtini-kaybetti-524416.html)

dediğim gibi.

HER DÜŞÜŞÜN, BİR ÇIKIŞI VARDIR!

Uruloki

Uruloki

Üye
@brksnr tarih olarak nokiaya ya güvenme bence

ArMaGeDdOn_87

Üye
N9 tr ye tam olarak ne zmn gelir acaba?

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Evet 26 Ağustosta Satışa sunulacakmış. Ekim içinde gelir diye düşünüyorum. Ekimin ortası veya son Haftası.

Del Rey

Del Rey

Üye
Nokia'nın her zaman yaptığı birşey. Şaşırmadım doğrusu. Tıpkı Apple'ın mağazalarındaki çalışanların beyinlerine APPLE kodunu doldurması gibi, Nokia'da mağazadaki çalışanlarına "Kullanıcının sorduğu güncelleme ve yeni telefonlar gibi sorulara belirsiz veya olumsuz cevap ver" kodunu dolduruyordur...

Uruloki

Uruloki

Üye
az önce türkiye iletişim müdüründen aldığım bilgiye göre N9 yakında türkiyede dedi zamanı geçtüm fakat geleceği kesin

• Beğen
Tepkiler: brksnr
brksnr

brksnr

Üye
az önce türkiye iletişim müdüründen aldığım bilgiye göre N9 yakında türkiyede dedi zamanı geçtüm fakat geleceği kesin

Oleeeeeeeey :D bana yılbaşında demişti bi Nokia görevlisi ama siz daha yakın bı zamanda sormuşsunuz o zaman sizinki daha yüksek ihtimal olur :alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...