Nokia 7610 Telefonum açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

furkan_90

furkan_90

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7610 Telefonum açılmıyor
Nkoia 7610 telefonum var telefonu kapattım kasıyor diye bi açtım NOKİA yazısı cıkıyor devamı gelmiyor :ss Hard Format atmayı denedim olmadı ... Napmam gerekiyor bilen var mı ? :SS :sukur:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nkoia 7610 telefonum var telefonu kapattım kasıyor diye bi açtım NOKİA yazısı cıkıyor devamı gelmiyor :ss Hard Format atmayı denedim olmadı ... Napmam gerekiyor bilen var mı ? :SS :sukur:
Kardeş telefonun kasılma nedeni önemli.belki virüs bulaştı.önce şunu bi dene derim hafıza kartını pc ye tak ve tarat virüs varmı yokmu.birde hafıza kartını telefondan çıkart ve hard format atmayı tekrar dene.Benim 7610 da da böyle sorun olmuştu meğer virüs bulaşmış.teknik servis temizledi.onun için kasma nedenini sordum.kolay gelsin

death_good_12

Üye
kartını çıkarıp format at *7370#

muhammetfa

Üye
samsung u600 e de aynısı oldu.kapalıyken nasıl format atabilirim

lord74

lord74

Üye
evet virüs olabilir

ankaraadana

Üye
kardeş 6600da * 3 telefon tuşu ve açma kapama tuşuna bas bekle , telefon açılsın ve tekrar yap 2 kere 3 kere oluyor

kırtosman

Üye
beyler ama elimiz 3 tuşa birden nası yetissin

asii genç

asii genç

Üye
aynı sorun benim arkadaşımda da oldu 7610 da telefonda NOKIA yazısı gitmiyor önerilerinizi deniyeceğim

casper48

Üye
benimde oluyordu telefon arada açılıyodu bende bütün uygulamaları sildim ama enaz pili 100 defa takıp çakarmışımdır

erkanverici06

Üye
benim 6610 da telefon kendiliğinden kapandı sonra acıom nokia yazısı cıkıo acılmıo *7370# yapıom olmuo neden olmus olabilir

konyarapp

Üye
beyler ama elimiz 3 tuşa birden nası yetissin

bir elinde kaç parmagın war arkadaşım :D 5 *2 :10 10 parmakla yapamıcak mısın şu formatı ??

Arkadaşım sim kartı çıkar hafıza kartını çıkar hafıza kartını tarattır bunun için USB Disk Security programını öneririm ;) karttaki bütün virüsleri temizliyor.Daha sonra Hard format atmayı dene ???

Üst Alt