Nokia 7610 Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

kubilayaydin82

kubilayaydin82

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7610 Oyun
Arkadaslar Ben NOKIA 7610 kullaniyorum ve DKU-2 Kablosu ile veri transferi yapiyorum:
Bu sitede "DOSYALAR" formundan "SERIES 60" a girdim oradan yuzlerce oyun indirdim ama yuz oyundan en fazla on tanesini telefonum calistirdi digerlerini telefonuma atmak istedigim de "OPERATION FAILED" mesajini aldim sebep ne olabilir? yardimci olursaniz sevinirim...

• Beğen
Tepkiler: hasankom ve OğuzhanÇimşir

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Dosyayı Nokia application instal ilemi telefona göndermeye çalışıyorsun ? Eğer öyle ise bu hatayı alman normaldir, bunun tek çözümü var; göndermek istediğin dosyayı kopyala bilgisayarım > nokia phone browser > 7610 (yada telefonun adı) > son olarakta hafıza kartı kısmına girerek dosyayı kopyala ve telefonun dosya yöneticisinden yükle.

kubilayaydin82

kubilayaydin82

Üye
    Konu Sahibi
Dostum cok sagol vallahi sen olmasan ne yapardim ben Ellerin dert gormesin bu mubarek ramazan ayi hurmetine Allah ne muradin varsa versin

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sende sağol, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

göge

Üye
sağol

oztk

Üye
Slm arkadaşlar benim 76 10 a oyun yükledim birkactane acamıyorum ve silemiyorum yöneticiden silinmio cünkü yöneticiye giremiyorum napmalıyım dosya yöneticisindende kaldırdım oyunları napcam şimdi nasıl silcem?
:(

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Eğer kablodan yaptıysan olmayabilir veya hata verebilir. Sen kart okuyucu al bi tane tak kartı yükle hepsini ancak profiexplorer olursa hızlı ve kaliteli yüklersin hemde telin kasılmaz

punk_54

Üye
herkez gay

usheryeah111

Üye
ru56u

messi02

messi02

Üye
nerede

mustafa1196

mustafa1196