Nokia 701 Dış Camı Kırıldı !

• 18 Ağustos 2014
  • 806 Okunma
  • 8 Cevap

Nokia 701 Dış Camını Tamir ettirmek için nereye Götürmeliyim ?

1. Servise

20,0%
  2. Vasıfsız Telefoncu

80,0%
  1. Merhaba arkadaşlar başlıktanda gördügünüz gibi "Nokia 701" telefonumun dış camı kırıldı dokunmatiginde sesinde kamerasında hiç bir sorun yok fakat görünümü kötü gözüküyor ve bu da benim canımı sıkıyor .. Nokia 701 dış camı degişir mi ? Degişirse tahminen kaç tl'dir .. Bu arada telefonun garantisi bitti ve tekrar servise götürdügümde diger telefon tamircilerinden daha fazla para miktarı alacaklarını söylentilerini duydum..Sizce en mantıklısı ne olur servise götürmek mi yoksa sokak arasındaki telefonculara götürmek mi ?
    YORUM YAZAN YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM ..

Yazan: 2en
  2. 50 ile 70 tl arası bir fiyat olabilir servise götür telefoncu yan sanayi ürün takar üretim olmadığı için orjinal parçasını ancak servisler de bulursun

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. 2en

2en
    Servise götürdüm Ekran Paneli 140 tl dedi bana fazla geldi yaptırmadım telefonu satsam 140tl etmez nerdeyse

4. telefon satlık mı? :ehe

Samsung ile gönderdi
  5. 2en

2en
    ordan satılık gibi mi gözüküyor :D kırık ekrandan yazıyorum şuan telefon dıl kabı 140 tl istedi normal telefncu 60 tl dedi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 60 liraya yaptirsan kaça satarsin ? :ehe

Samsung ile gönderdi
  7. 2en

2en
    Piyasaya baglı artık
    ---
    ama yerinde olsam almazdım nokia 701 symbian belle işlemcisi var ve hiç güncelleme gelmez sen telefonda Aspalt8 Modern combat5 oynarken biz saçma sapan oyunlar oynuyoruz deymez yani telefona
    ---
    Aç kapa telefon istiyorsan 50 tl ye Trident felan var dede versiyonu :D
    ---
    140 etmez dediysemde lafın gelişi olarak dedim :D

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  8. 2en

2en
    Komik mi şimdi :dry:

9. kardes servis 140 tlyi kitler

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
21/10/2018 - 15:22